Zawodnik MMA wagi muszej wyzywa Żuroma. „Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy”


2021.03.28

opublikował:

Zawodnik MMA wagi muszej wyzywa Żuroma. „Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy”

Kilka dni temu Żurom wyzwał Sobotę na pojedynek. Chciał z nim walczyć na gołe pięści podczas GROMDY i jak twierdził zaczął już nawet rozmowy z jednym z włodarzy tej federacji:

– Jestem po rozmowie z włodarzem Gromdy – jest potwierdzenie, jest zielone światło na walkę Żurom – Sobota. Walka na gołe pięści nie na jakieś rękawice. Jest to dla mnie sprawa honorowa więc takie tutaj podejmuje wyzwanie. Sobota nie pruj się w tych komentarzach z tych kont fikcyjnych, stań do walki. Honoru ci już nic nie zostało, może jakieś strzępy zostały za tym małym paznokietkiem, że podejmiesz to wyzwanie. Piszesz mi na moim oficjalnym kanale – potwierdziłeś mi ze swojego oficjalnego konta, że chcesz takiej walki, więc mam nadzieję, że stawisz się w wyznaczonym dniu, miejscu i czasie i pokażemy na gołe pięści… Mam nadzieję, że prawda i racja zwyciężą, bo są po mojej stronie. Ja dam na pewno ze swojej strony wszystko, nie boję się takiej walki na gołe pięści, postaram się ciebie zmasakrować jak będę mógł najlepiej i znokautować jak najszybciej. To jest potwierdzone info, wiesz gdzie się odzywać – do Gromdy. Czekają tam na ciebie w tym tygodniu. Będzie oficjalne oświadczenie na stronie Gromdy, żeby nikt nie pomyślał, że to jest kawał, że Żurom robi sobie jaja, że idzie prima aprillis, tylko jest to poważna sprawa, dla mnie honorowa, żeby tą sprawę z tobą załatwić. Bo już mam dosyć użerania się z tobą w Internecie. Nie chce mi się z tymi hejtowymi kontami walczyć, które mi tam komentują wszystko. Nie chcę. Załatwmy to raz a dobrze na pięści. Mam nadzieję, że za swoje czyny zostaniesz ukarany, a moja pięść za wszystkich, których skrzywdziłeś swoimi zeznaniami, wymierzy ci sprawiedliwość – mówił Żurom.

Pomysł o zorganizowaniu freak fightu w ramach GROMDY nie spodobał się ani Sobocie ani zawodnikom związanym z federacją. Walka prawdopodobnie odbędzie się na gali FAME MMA, ale nadal nie cichnął echa pomysłu Żuroma. Wczoraj Sonić Valerianov, zawodnik MMA wagi muszej postanowił wypowiedzieć się na temat Żuroma, co więcej wyzwał go na pojedynek.

Post ten pisze po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Łukasz Parobiec, podczas, której rozmawialiśmy na temat ostatnich ekscesów niejakiego podrzędnego „bandyckiego” rapera Andrzej Żuromski, który jak to ma w zwyczaju „na afere” chce się gdzieś wepchnąć. Tym razem postanowił, że będą to sporty walki a dokładniej Gromda, co jest jeszcze wiekszą żenadą biorąc pod uwag fakt jakiego kalibru zawodnicy tam rywalizują.

Tego z kim i dlaczego chciał walczyć „żur” nawet nie bede komentował, bo to jest po prostu porażka. De facto prawdą jest (i Łukasz Parobiec może to potwierdzić),że nieoficjalnie to ja rozpocząłem bojkot Twojej głupoty jako Fan GROMD-y i porozmawiałem z G.O.A.T.E.M ,że tak nie może być. “Parowóz” wziął sprawę w swoje ręce i skończyłeś jak skończyłeś jak zwykle się tłumacząc. Bo z tego jesteś znany Ty i ta Twoja „charakterność”. Z tłumaczenia się i użalania.Taki z Ciebie ulicznik a nie wiedziałeś jak powinieneś się zachować wchodząc na czyjś teren.

Widziałem wiadomość jaką napisał do Ciebie jeden z weteranów GROMD-y – Capo, który zaproponował Tobie udział w turnieju, na co oczywiście nie odpowiedziałeś, jednak napisałeś do innego zawodowego zawodnika – Adama Wiśniewskiego, oczywiście z żalem pisząc, ze Ty masz jaja i walkę z nim możesz zaakceptować.

Chłopie, Ty nie masz prawa konfrontować się z jakimkolwiek poważnym zawodnikiem sportów walki.Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy. I Ty zaczynasz narzucać jakiekolwiek zasady? Z tym nie będziesz walczył, bo za ciężki, z tamtym nie, bo noga Cie boli, jestes po rehabilitacji. eszcze z innym nie, bo Ty nie będziesz zbijał do śmiesznej wagi koguciej czy piórkowej…

Jeżeli tak się sprawy mają to posłuchaj mnie teraz Ty przygłupi Karawaniarzu.

Tak się składa, że ta śmieszna waga kogucia czy piórkowa to nawet też nie jest do końca moja waga, jednak śmiem twierdzić… Jak wiem… że ile byś nie ważył, ile byś się nie przygotowywał to nie miał byś najmniejszych szans w starciu z małym, zwykłym chłopakiem, który trenuje dla siebie prawie całe swoje życie. Nie ma najmniejszej możliwości, żebyś mógł mi zagrozić w jakikolwiek sposób…

Pisze to jako głos wszystkich takich chłopaków jak ja, którzy trenują całe życie z pasji i miłości do tego sportu. Dla których nie pieniądze, a sama możliwość wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu jakim jest GROMDA, wśród takich gladiatorów jak G.O.A.T, CAPO, HUNTER, MAXIMUS, ŁAZAR, ZADYMA, VASYL, TYSON i wielu innych, jest marzeniem i zaszczytem bez względu na pieniądze, bo nie walczy się dla pieniędzy.Ale akurat Ty nie masz o tym bladego pojęcia. Bo skąd masz mieć? Z nagrywania chu***ych płyt? Czy kręcenia afer na pierd***niu głupot w internecie i opowiadaniu, że jesteś GIT-em z zasadami. Stary, kogo to k**wa interesuje?

Jedyne w czym jesteś dobry to w byciu klaunem, bo jesteś takim klaunem jakiego nie miał w swoich szeregach Cyrk Zalewski w czasach swojej świetności.

Z tego miejsca rzucam Tobie wyzwanie i proszę zawodników GROMDY o poparcie aby udowodnić, że ten sport idzie w bardzo złą stronę, przez takie osoby jak właśnie osobnik, którego ten post dotyczy.I nie ma w nim miejsca dla kogoś takiego.

Nie interesują mnie pieniądze, nie interesują mnie warunki.Możesz ważyć ile chcesz i przygotowywać się ile chcesz. Myślisz, że wrzucanie zdjęcia owsianki lub video z morsowania uczynią z Ciebie gladiatora? Wyglądasz jak mors to fakt, i jeżeli dostane szanse na obnażenie kogoś takiego jak Ty i udowodnienie, iż w tym sporcie nie ma miejsca dla takich karawaniarzy jak Ty, to jak ten mors na brzegu po wyrzuceniu przez ocean będziesz leżał po walce z takim małym, zwykłym chłopaczyną jak ja.

Miał być filmik, ale nie jestem jakąś Al-Ka’ida ,żeby nagrywać tutaj jakieś pogróżki…

Jeżeli kogoś z zawodników zakorzenionych mocno z GROMDĄ dotknął ten post i jest nim zniesmaczony to przepraszam.
Prosze dać znać przez Łukasza Parobca i on natychmiast zniknie, bo tylko tych osób zdanie się dla mnie w tej kwestii liczy. A do wszystkich takich kasztanów jak ten “żur”…

“Pierdoli mnie krytyka i złe słowa.
Spływa to po mnie jak chu**we dissy żuroma!”

Z poważaniem do wszystkich osób związanych mocno z organizacją GROMDA – Sony.

 

Post ten pisze po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Lukasz Parobiec podczas,której rozmawialiśmy na temat…

Opublikowany przez Sonić Valerianov Sobota, 27 marca 2021

Na odpowiedź Żuroma nie musieliśmy długo czekać. SKomentował on słowa fightera w komentarzu na profilu MMA.pl

Niech młody tak się nie spina, bo mu żyłka pierdz@ca pęknie 😉 Jestem gotów w przyszłości, tak jak sobie życzy zawalczyć z nim w Gromda, ale najpierw Sobota w Sobotę, w Piątek kiedyś on może być. Sapie strasznie i dyszy, skoro tyle ćwiczy czasu, to czemu o nim dopiero usłyszałem teraz, jak dziecko pisze o zgodę na publikowanie swojego postu, bo kolega mu pozwolił zamieścić, bo się konsultował z nim i ogólnie myśli, że jak będzie pajacował za pomocą wulgarnych słów, to będzie bardziej męski i ” fajny ” haha.

Nie pasuje mu co jem, że morsuje, mój rap, moje życie i ogólnie on jest wyrocznia i wypowiada się za cały świat sportowy, a mamy wspólnych znajomych i mi bekę z gościa cisną w wiadomościach prywatnych 🙂 Jak go parowozy interesują to niech się wybierze do starej zajezdni PKP i jeszcze jak jest „prawilny i szczery z przekazem”, to niech powie, że jest zagorzałym fanem Peji i go to boli, że Żurom ma szansę uczciwie zarobić haha.

Śmieszny gostek i niech poczeka na swoją kolej, bo nie jest dla mnie kimś kto rzuci mi wyzwanie i ja już muszę z miejsca podniecony to przyjmować 😉 Walczył w Gromda? Nie widziałem… Więc sobie promocje wymyślił na mnie i walki chce 😉 Poczekaj smerfie, może się uda… Jednak to nie ty będziesz stawiał mi warunki chłopczyku, bo podrośnij trochę wiekowo i mentalnie, skoro fizycznie już nie wyszło, weź sobie na wstrzymanie i mów zawsze za siebie, a nie proś kogoś o pozwolenie na napisanie posta, bo to śmieszne i żenujące.

Nie neguję tego, że ćwiczysz i regularnie trenujesz, ale kultury trochę by ci się przydało chłopaczku i trochę więcej w życiu osiągnąłem niż Ty i przeżyłem, więc jak ci urosną włoski na jajkach i dostaniesz męskiego zarostu, to wrócimy do tej propozycji. Póki co podglądaj moje profile dalej, co jem, kiedy morsuje, jak żyje (bo widzę cię to kręci na maksa) – napisał Żurom.

Polecane

Share This