„Zawsze poza trendem i nie pie*dol, że tu smucę. Odmówiłem nawet gdy pisał Kubi Producent”


2020.08.20

opublikował:

„Zawsze poza trendem i nie pie*dol, że tu smucę. Odmówiłem nawet gdy pisał Kubi Producent”

– RPS Enterteyment z wielką dumą prezentuje trzeci klip promujący “Black Album” Rycha Peji. Po dobrze przyjętym “Czarnym Psalmie” i “Michaelu Bufferze”, – Peja wjeżdża rozbujanym “Maybachem”, kontynuując promocję płyty, która ukaże się już 17 września – czytamy w komunikacie prasowym wytworni.

– „Black Album” to kontynuacja udanej współpracy Rycha Peji i Magiery (25_godzin, G.O.A.T., 2050) w ramach 20 studyjnej długogrającej płyty. Dziś premiera klipu do utworu „Maybach„, a w przygotowaniu obrazek do m.in. „Cash Flow„.

„Black Album” to starannie wyselekcjonowane kompozycje Magiery, które stanowią świetne tło dla narracji Rycha. Na płycie goście zarówno z Polski jak i USA. Na szczególną uwagę zasługuje utwór „Wracam” z dalekiej podróży czy choćby „Hard Talk„. Odmienny klimat na płycie to „Morote Gari” i najbardziej oryginalna kompozycja – „Chwasty„.

Nie zabraknie eksperymentów w poczet, których zaliczyć można utwór „Mad libs Rap„. Stary dobry Rychu to kawałki takie jak: „Mrok”, „Jak żyć?”, „Moje pióro” czy choćby „Pomniki„. Artysta przewidział bonus tracki do wersji cd preorder i preorder deluxe. Obie wersje zawierać będą również dodatkowe cd, a do wersji preorder deluxe dołożymy jeszcze jedną darmową płytę.

„Black Album” będziecie mogli nabyć w specjalnych pakietach z poprzednimi wydawnictwami w dowolnym zestawieniu. 
Do tego dochodzi specjalnie na tę okazję wyprodukowany merch i gadżety, które dołożymy do limitowanego boxu deluxe. Rychu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, zatem już w przyszłym tygodniu powstaną kolejne dwa utwory aby poczucie dobrze spełnionej pracy było rzeczywiście namacalne. „Black Album” is Coming!

KLIKNIJ NA OKŁADKĘ ABY ZAMÓWIĆ PŁYTĘ

Źródło: RPS Entertayment / YouTube

Polecane

Share This