Zbigniew Stonoga komentuje wczorajsze wystąpienie Maty


2022.07.14

opublikował:

Zbigniew Stonoga komentuje wczorajsze wystąpienie Maty

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Mata odpalił wczoraj bombę, zapowiadając start w wyborach prezydenckich w 2040 roku. Raper chce mieć do tego czasu na koncie 33 albumy (właściwie to planuje je wydać do 2033 roku, bo potem czeka go siedem lat zdobywania wykształcenia i kompetencji). Na ile poważne są plany artysty, trudno to na ten moment ocenić. Warto jednak dodać, że raper już teraz zdecydował się przekazać milion złotych na rzecz rozwoju biznesów młodych Polaków oraz po 420 tys. na swoją fundację 420 oraz na MONAR.

Całe wystąpienie Maty znajdziecie tutaj, poniżej natomiast przytaczamy komentarz Zbigniewa Stonogi. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w przestrzeni publicznej nie może wyjść z podziwu nad postawą reprezentanta SBM Labelu.

Ludzie pytają mnie, co sądzę o twoim wystąpieniu, jakże profesjonalnym. Michał, dziękuję ci za młodzieńczą odwagę. Dziękuję ci Michale w ogóle za odwagę. No i jeszcze chciałem ci podziękować Michale za odwagę. A do tego wszystkiego Michał, za jakość. Nie znam twoich rodziców, ale to muszą być wybitni ludzie, bo wychować takiego chłopaka, takiego artystę i takiego młodego patriotę i takiego mądrego człowieka, to nie lada gratka. Michale, trzymaj się, powodzenia stary we wszystkim, co robisz – skomentował Stonoga.

Polecane

Share This