Zbliża Się Slipknot


2009.06.01

opublikował:

Zbliża Się Slipknot

Przypominamy: 9 czerwca na warszawskim Torwarze wystąpi grupa Slipknot.

Amerykańska formacja Slipknot została założona w 1995 roku w Iowa z inicjatywy perkusistów Shawn`a Crahan`a i Anders`a Colsefini`ego.

Grupa należy do światowej czołówki sceny metalowej, w twórczości której widoczne są wpływy nu, death metal i heavy. Slipknot wyróżnia się nie tylko kompozycjami każdorazowo umacniającymi zasłużoną silną pozycję grupy na rynku muzycznym, ale i wielo – bo aż dziewięcioosobowym składem. Dla laików największym zaskoczeniem jest zawsze charakterystyczny wizerunek grupy, której członkowie na wszystkich koncertach używają specyficznych masek, z którymi są nierozerwalnie kojarzeni.

Slipknot zyskał uznanie nie tylko sympatyków mocnego grania. Wielokrotnie nagradzany był przez branżę i dziennikarzy, czego dowodem może być m.in. przyznanie utworowi „Before I forget” nagrody Grammy w kategorii „Best Metal Performance”.

Bilety na warszawski koncert w cenie 125 zł (miejsca stojące i siedzące) oraz 180 zł (sektor VIP) dostępne są już od dzisiaj na livenation.pl oraz eventim.pl.

Szczegółowe informacje: livenation.pl

Polecane

Share This