Zbuku: Ludzie, którzy znali Tomka oglądają „Proceder” z przymrużeniem oka


2020.06.02

opublikował:

Zbuku: Ludzie, którzy znali Tomka oglądają „Proceder” z przymrużeniem oka

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W najbliższy poniedziałek gościem Marcina Flinta w podcaście Flintesencja będzie Zbuku. Dziś możecie obejrzeć u nas fragment, w którym raper zastanawia się jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby nie zaprzyjaźnił się z Tomkiem Chadą. Zbuku opowiada także, jak doszło do tego, że zagrał w filmie „Proceder” i dlaczego Chadę bardziej poznać można dzięki jego nagraniom, a nie filmowi, który powstał na podstawie jego życia.

Przypomnijmy, że kilak dni temu do sklepów trafił najnowszy album rapera. Wiem co jest 5“ stanowi metaforyczne odniesienie Zbuka nie tylko do kultury hip-hop, ale również własnej drogi prowadzącej do sukcesu, naznaczonejżyciowymi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w trudnym środowisku. Na albumie nie zabraknie wielu odniesień do obecnej kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz linijek piętnujących ignorancję fałszywych ludzi próbujących na niej zaistnieć.

Różnorodność to coś do czego przyzwyczaił nas raper w trakcie swojej kariery, dlatego na nowym krążku nie zabraknie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych produkcji. Bez względu na brzmienie, fani spodziewać mogą się ostrej, bezkompromisowej liryki reprezentanta Young Blood.

Polecane

Share This