Zbuku nagrał z Alberto i Josefem Bratanem?


2021.02.24

opublikował:

Zbuku nagrał z Alberto i Josefem Bratanem?

fot. P. Tarasewicz

Przed kilkoma dniami w sieci pojawił się klip do premierowego kawałka Zbuka „Droga sąsiadko”. Artysta zapowiada nim swoją szóstą solową płytę „Człowiek”.

Numer powstał w czasie lockdownu, kiedy relacje sąsiedzkie nabrały nowego znaczenia, szczególnie podczas remontów generalnych czy tworzenia muzyki w domu – dowiadujemy się z opisu klipu na YouTube.

„Człowiek” jest dla Zbuka początkiem nowego rozdziału w karierze. Artysta wydaje album w barwach własnego labelu Young Blood. Na preorder.pl trwa przedsprzedaż edycji specjalnej, której szczegółową zawartość poznamy wkrótce. Na szóstym krążku Zbuka mamy usłyszeć, jak artysta dojrzał i ewoluował jako człowiek i raper. „Człowiek ma być najdojrzalszą produkcją w jego życiu, na której Zbuku podejmie szereg trudnych i kontrowersyjnych tematów społecznych.

Promocja materiału dopiero ruszyła, więc w najbliższych tygodniach możemy się spodziewać jeszcze kilku singli. Być może w jednym z nich usłyszymy Alberto i Josefa Bratana. Z opublikowanego na instagramowym profilu Zbuka zdjęcia można wywnioskować, że artysta nagrał kawałek z podopiecznymi Malika Montany.

Cisza przed burzą – pisze pod zdjęciem Zbuku, przypominając o trwającym preorderze.

Sprawdź także: „Wszystkie wartości w tym chorym świecie powoli tracą znaczenie” – Kaczy Proceder, Nizioł i Kabe w drillowym singlu

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Buczek (@zbuku_yb)

Poniżej znajdziecie singiel „Droga sąsiadko”, w którym raper porusza temat relacji sąsiedzkich. „Sąsiadka myśli chyba, że sprzedaję herę / Ziomy się przewijają, jakbym ciągle był dilerem” – nawija w pierwszej zwrotce Zbuku. W kolejnej słyszymy: „Sąsiadka myśli chyba, że jestem złodziejem / Bo kradzione fury ciągle wjeżdżają na teren” – nawija w piosence raper.

Polecane


Share This