ZBUKU: “Nie dajcie tym kur**m czuć się bezkarnie”

Raper ostro komentuje zabicie 21-latka przez policję


2019.11.19

opublikował:

ZBUKU: “Nie dajcie tym kur**m czuć się bezkarnie”

foto: mat. pras.

Na faceboowym profilu rapera pojawiło się poniższe oświadczenie:

“Ja tylko przypomnę, że w czwartek w Koninie policjant zabił 21- latka, bo ten przed nim uciekał mając prawdopodobnie jakąś samarke na własny użytek z zakazana substancja, co jest normalnym odruchem każdego człowieka widzącego policję w takiej sytuacji. Po Igorze z Wrocławia i wyrokach jakie dostali tamci mordercy nawet się nie łudzę, że w tym przypadku będzie inaczej. Nie znam szczegółów tej sprawy i pewnie ich nigdy nie poznam, bo je zatuszują. Ale nigdy nie uwierzę że ten policjant nawet jeżeli się poczuł zagrożony to nie mógł użyć środków przymusu bezpośredniego żeby go obezwładnić, a w najgorszym wypadku strzelić w nogi jeżeli tamten chłopak chciał go rzeczywiście czymś zaatakować. Nie nawołuje tutaj do samosądów na policję, ale nie możemy jako społeczeństwo pozwalać na bezkarność osób strzelających do naszych rówieśników, czy dzieci- tylko dlatego ze uciekali z gramem narkotyków. W swoim życiu co najmniej kilkukrotnie uciekałem przed policja, bo paliłem sobie jointa, a obawiając się tego ze mnie wsadza do więzienia- wolałem podjąć próbę ucieczki widząc stróży prawa krzyczących stój policja. Mam nadzieje ze dosięgnie cie morderco jakakolwiek ręka sprawiedliwości, nawet jeżeli bracia z palestry uznają to za uzasadnione użycie broni! Łącze się w bólu z rodzicami Adama, których policja ani prokuratura nie poinformowała o tym że zabiła ich syna!

Nagłaśniającie, udostępnianie i nie dajcie tym kur**m czuć się bezkarnie! RIP ADAM!

P.s – na koniec dodam tylko jeszcze, że Adam nigdy nie był karany i nie miał żadnych konfliktów z prawem. Domyślam się ze to dlatego tez podjął próbę ucieczki przed tym mordercom, żeby utrzymać ta dobra statystykę…. 
„Oni bronią prawa, lecz kto broni nas przed nimi”🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Edit: z tego co piszą ludzie z Konina i z ustaleń Zbigniewa Stonogi, Adam nie miał narkotyków, nożyczki SZKOLNE, były w plecaku, a przed policja zaczął uciekać gdyż miał być doprowadzony na przesłuchanie w sprawie pobicia , którego dokonał z kolegami w odwecie za pobicie swojego ojca”.

Tagi


Polecane