Zbuku ostro o polskim rządzie


2020.04.18

opublikował:

Zbuku ostro o polskim rządzie

foto: mat. pras.

Pandemia szaleje na całym świecie. Ludzie spędzają czas w kwarantannie i izolacji, a sytuacja nie zdaje się poprawić. W środę premier Morawiecki poinformował o etapowym powrocie do „normalności”. Do całej sytuacji odniósł się Zbuku w bardzo obszernym wpisie na Instagramie. Zaczął od pytania skierowanego do fanów, czy nie uważaj, że są traktowani jak klocki LEGO. Potem nie szczędził gorzkich słów partii rządzącej. Rządowi dostało się m.in. za obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej czy brak masek i rękawiczek, które każą nosić obywatelom (zachowana pisownia oryginalna)

Poziom polityków w naszym kraju jest tak tragiczny, że ciężko się na to patrzy- po prostu maja nas za idiotów. Jednego dnia maseczki nic nie dają, by za tydzień już chroniły nasze życie. Akurat przyleciały maski z Chin, które można kupić w państwowych spółkach jak Poczta Polska (przypadek?). Jak się zbiera 200 polityków bez rękawiczek i masek, to wykonują czynności służbowe i oddają hołd ofiarom Smoleńska btw. (w samolocie zginęło ponad 90 osób, w Katyniu ponad 20 tys z czego 10 – to polscy oficerowie, ale tu już nie ma obchodów uczczenia ich pamięci). Jak ja kręcę teledysk w 3 osoby( w maskach i rękawiczkach), to jesteśmy nielegalnym zgromadzeniem i mamy dostać mandat, a policjant jest tak niekulturalną k***ą, że powinien dostać w pysk, ale ma odznakę, przez którą czuje się lepszy i nietykalny. Umiera ci ktoś bliski, na pogrzeb może pójść 5 osób – Jarek zajeżdża na 2 limuzyny pod sam grób, na zamknięty dla ludzi cmentarz i jest gitara – napisał wyraźnie zdenerwowany Raper.

Sprawdź też: Rząd znosi niektóre ograniczenia – co z koncertami i imprezami masowymi?

Następnie porównał dwie stacje telewizyjne : publiczną TVP i TVN.

Sieją taką propagandę i stronniczość, że nie powinni się nazywać dziennikarzami – nie maja z nim nic wspólnego. Ani jedni ani drudzy. Chociaż to co odp****ala TVP to jednak wyższa półka. Miejcie swój rozum, wyłączcie telewizje i nie dajcie się zwariować – zakończył i zaprosił fanó do dyskusji pod postem.

Polecane

Share This