ZBUKU wspomina Chadę w 40. rocznicę urodzin


2018.08.24

opublikował:

ZBUKU wspomina Chadę w 40. rocznicę urodzin

foto: kadr z wideo

ZBUKU przyjaźnił się z Chadą, raper wielokrotnie podkreślał, że Tomek wywarł na niego ogromny wpływ i był jego mentorem. Kilka dni po śmierci Tomka ZBUKU pisał na Instagramie: – Dopiero dotarło do mnie ze już nigdy nie zadzwonię do ciebie, nie spytam o radę i nie pożartujemy sobie więcej z otaczającej nas rzeczywistości.

Teraz, w 40. rocznicę urodzin Chady, ZBUKU ponownie oddaje artyście hołd, dziękując za wsparcie, które otrzymał od niego w swoim życiu.

Zawsze jak miałem jakiś problem, albo potrzebowałem porady- dzwoniłem do Tomka (czyli średnio dwa-trzy razy dziennie). Kiedy zostaje sam ze swoimi myślami, to zawsze myślę o nim. Bardzo mi go brakuje i nie mogę pogodzić się z myślą, że go po prostu nie ma. Dzisiaj skończyłby 40 lat! Czuję jego energię, którą niewątpliwie wciąż mnie otacza i dziękuję za to, że kiedyś we mnie uwierzył i obdarzył mnie swoją przyjaźnią. Jeżeli chcecie uczcić jego życie, kupcie dzisiaj czerwona Finlandię i trochę wylejcie na ziemię, a resztę wypijcie za jego pamięć. To był jego ulubiony alkohol i swego czasu potrafiliśmy wypić całkiem spore ilości tego – napisał ZBUKU.

 

Zawsze jak miałem jakiś problem, albo potrzebowałem porady- dzwoniłem do Tomka( czyli średnio 2-3razy dziennie😂). Kiedy zostaje sam ze swoimi myślami , to zawsze myśle o Nim. Bardzo mi go brakuje i nie mogę pogodzić się z myślą, że go po prostu nie ma. Dzisiaj skończyłby 40 lat! Czuje jego energię którą niewątpliwie wciąż mnie otacza i dziękuje za to, że kiedyś we mnie uwierzył i obdarzył mnie swoją przyjaźnią. Jeżeli chcecie uczcić jego życie, kupcie dzisiaj czerwona Finlandię i trochę wylejcie na ziemię, a resztę wypijcie za jego pamięć. To był jego ulubiony alkohol i swego czasu potrafiliśmy wypić całkiem spore ilości tego trunku#desperackierozrywki .Spoczywaj w pokoju bracie! Pamięć o Tobie nigdy nie zginie. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Michał Buczek (@zbuku_yb)

Polecane

Share This