Zdechły Osa na koncercie w Warszawie


2020.07.20

opublikował:

Zdechły Osa na koncercie w Warszawie

fot. mat. pras.

Dobre wieści dla fanów Zdechłego Osy. 25 sierpnia artysta wystąpi w warszawskim klubie ISKRA Pol Mokotowskie. Organizatorem występu wrocławianina będzie Live Nation Polska.

Zdechły Osa to artysta wyłamujący się ze wszelkich definicji muzyki, tworzący muzykę „po swojemu” dzięki czemu zyskał duże grono słuchaczy śledzących Jego podziemną twórczość. Fenomen Zdechłego Osy został zauważony m.in. przez Pezeta, który zaprosił go do utworu „Gorzka woda” na płytę „Muzyka współczesna”. Raper pojawił się także na kompilacji „untitled01” sygnowanej przez QueQuality oraz piątej części składanki kolektywu CZELUŚĆ.

Sprawdź też: Zdechły Osa na playliście Artura Rojka

Utwór „Rave Skate” z udziałem Zdechłego Osy znalazł się na 35 miejscu na liście 100 najważniejszych singli dekady w polskim hip-hopie, przygotowanej przez newonce. W 2020 roku związał się kontrakt z Warner Music Poland. Jego najnowszy singiel „Zakochałem się w twojej matce” robi niemałe zamieszanie zarówno w internecie, jak i w stacjach radiowych, gdzie podbija listy przebojów Antyradia i newonce.radio.

Ogólna sprzedaż ruszy w środę 22 lipca o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w poniedziałek, 20 lipca o 12.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do środy, 22 lipca do 10:00. Cena biletu wyniesie 30 zł

Polecane


Share This