Zdechły Osa z kolejnym nieoczywistym hitem wakacji


2022.07.15

opublikował:

Zdechły Osa z kolejnym nieoczywistym hitem wakacji

fot. mat. pras.

Zdechły Osa to jedna z najbardziej tajemniczych, kontrowersyjnych i ciekawych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wydany w zeszłym roku debiutancki album, zatytułowany „Sprzedałem dupe” przez wielu uznawany jest za jeden z najlepszych albumów 2021 roku. Obecnie Zdechły Osa jest w trakcie trasy koncertowej, w skład której wchodzą m.in. największe festiwale w Polsce, ale nie oznacza to, że nie pracuje nad nowymi utworami.

Kilka dni temu za pośrednictwem swoich social mediów ogłosił:

Jo, ja już mam płytę, tylko się nie pucowałem. Następny numer będzie tak łagodny, że niektórzy się sprują, że zbyt łagodny. Pozdrawiam szpontów.

Jak obiecał, tak zrobił… światło dzienne ujrzał właśnie singiel o wdzięcznym tytule ‘Summer Song’, który jest kolejnym w dorobku Zdechłego Osy nieoczywistym hitem lata. Po „Zakochałem się w twojej matce” i „Patolove” kolejny wakacyjny sezon upływał będzie przy dźwiękach nowego utworu od reprezentanta Wrocławia.

Teledysk do nowego singla zobaczyć można na oficjalnym kanale youtube Zdechłego Osy oraz odsłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Polecane

Share This