Zemollem na żywo u Waltera Chełstowskiego


2012.07.06

opublikował:

Zemollem na żywo u Waltera Chełstowskiego

Reżyser, współorganizator WOŚP, pomysłodawca i szef kultowego programu „Lista, lista, 30 ton” z którego wyrósł portal CGM.pl, twórca legendarnych festiwali w Jarocinie, czyli Walter Chełstowski, który od grudnia zeszłego roku nadaje na żywo program… ze swojego domu. Bez cenzury, bez żadnych ograniczeń, na każdy temat. Za free. Zawsze o 20.30. Obowiązuje tylko jedna zasada: szczerość.

Walter przed kamerę chętnie zaprasza gości. Często są to muzycy lub ludzie, mniej lub bardziej, z nią związani. Dziś o 20.30 czeka nas kolejny „muzyczny” program. Wystąpią w nim członkowie zespołu Zemollem.Live video by Ustream

„ZEMOLLEM” to formacja autora tekstów, kompozytora i producenta Andrzeja „e-moll” Kowalczyka. Twórcy 10 autorskich albumów i współtwórcy wielu produkcji muzycznych w kraju i za granicą ( www.e-moll.org ).

Andrzej „Pierwiastek” Potęga i Rafał „Rogal” Rogulski z „e-moll’em” grają od kilkunastu lat. Na koncerty tego zespołu składają się rockowe utwory z bardzo dobrymi ( czasem wręcz poetyckimi) tekstami. Utwory te pochodzą głównie z płyt projektu „Oddział Otwarty” ( piosenki wykonywane niegdyś przez m.in. Marka Piekarczyka ( TSA), Artura Gadowskiego ( Ira) czy Pawła Kukiza. Główny trzon koncertu stanowią piosenki z płyt ”ZEMOLLEM” – „Spadaj na drzewo” i ZEMOLLEM SESSION – Wolni od zła…”

Polecane

Share This