Zenek Martyniuk jak Quebonafide?


2020.07.27

opublikował:

Zenek Martyniuk jak Quebonafide?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Charakterystyczna okładka albumu „ROMANTIC PSYCHO” (tego właściwego) ma szansę na stałe zapisać się w historii polskiej muzyki. Sam pomysł na przedstawienie idola w otoczeniu jego fanek nie jest jednak niczym nowym i wraca w popkulturze od lat. Ostatnio za sprawą zdjęcia ilustrującego rozmowę z Moniką Borys w nowym numerze Wysokich Obcasów Extra. Widniejącemu na nim Zenkowi Martyniukowi również towarzyszy wianuszek słuchaczy. Quebonafide dostrzegł podobieństwo tej fotografii do okładki swojej płyty. Artysta udostępnił zdjęcie na swoim instagramowym profilu, komentując: – ROMANTIC PSYCHO.

Sprawdź też: Quebonafide: „J***ć Złotą Piłkę FIFA, j***ć France Football”

Premierze nowego krążka Quebonafide miała towarzyszyć trasa koncertowa. Niestety, pandemia zmusiła artystę do jej przełożenia na przyszły rok. Póki co Quebo ma za sobą jedynie krótki występ z niedawnego eventu towarzyszącego otwarciu jego nowego lokalu Miss Ti.

Trochę się czułem tak, jak się czuję ktoś kto myśli, że wydarzy się coś innego niż się wydarzyło – czyli zaskoczony. Waszą frekwencją, ale też Waszymi reakcjami przy tym spontanicznym, recitalowym koncercie, którego nie planowaliśmy, a okazał się dla mnie zbawienny, bo aż nosiło żeby coś zagrać. Przez okoliczności mamy trochę więcej czasu na zaplanowanie koncertów, więc obiecuję, że na trasie dowieziemy coś specjalnego. Niebawem informacje o trasie, którą jesteśmy zmuszeni przenieść na początek 2021. Wszystko wskazuje na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość – komentował w weekend artysta.

Polecane

Share This