Zespół Kruk planuje kolejne DVD


2011.06.30

opublikował:

Zespół Kruk planuje kolejne DVD

Jako bonus do płyty „It Will Not Come Back” zespół KRUK dołączył koncertowe DVD. Jak się okazało, bonus zaczął żyć swoim życiem. Wspaniały dodatek, pokazujący sceniczne możliwości zespołu, przypadł do gustu fanom starym i nowym. Słysząc tyle pozytywnych opinii muzycy postanowili pomyśleć o kolejnym DVD.

„Jesteśmy zaskoczeni niesamowicie żywiołową reakcją na nasze koncertowe DVD, które planowo miało spełniać rolę ciekawostki, dodatku specjalnego. Tymczasem, po zaledwie 3 tygodniach od premiery płyty, zewsząd dochodzą nas słuchy jakoby ten materiał koncertowy traktowany był na tych samych prawach co album studyjny. Przy okazji, urastamy w przekonaniu, że wszystko to co robimy ma sens, bo dodając ten krążek DVD do płyty, właśnie na takie reakcje liczyliśmy. Fakt, że dzieję się to tak szybko sprawia, że mamy ogromną chęć wydać w niedalekiej przyszłości pełnoprawny materiał video, zwłaszcza, że utwory z płyty „It Will Not Come Back” w wydaniu koncertowym zdecydowanie zyskują. Dysponujemy także całą masą przeróżnych materiałów archiwalnych, które śmiało mogłyby na takie wydawnictwo trafić.” mówi gitarzysta i lider KRUKA Piotr Brzychcy.

Przpomnijmy, że krążek DVD dołączony do nowej płyty to zapis marcowego koncertu w Mega Clubie. Zespół zagrał wtedy utwory z poprzedniej i najnowszej płyty oraz jak to mają w koncertowym zwyczaju, dwa covery swoich mistrzów!

DVD

1. Paranormal Power Lasts

2. Be a Dream

3. The Guillotine

4. Embrace Your Silence

5. In Reverie

6. Reality

7. Lady Chameleon

8. Knockin At Your Back Door

9. Before He`ll Kill You

10. Child In Time

Tagi


Polecane

Share This