Zespół Loty – debiut roku?


2009.08.29

opublikował:

Zespół Loty – debiut roku?

Loty jako jeden z niewielu debiutujących zespołów na rynku muzycznym otrzymał wielką szansę by zaprezentować swój talent słuchaczom w całej Polsce. Ich utwór pt. „Między jutrem a wspomnieniem” od kilku dni można usłyszeć na antenie Radia ZET.

Piosenka jest propozycją w tamtejszej Lidzie Hitów i – jak można wyczytać w oficjalnych materiałach – „według opinii wielu liczących się osób z branży, może to zwiastować początek sukcesu”. Może, ale chyba nie musi. Bo pop z rockiem nie tak łatwo ożenić. Zazwyczaj kończy się albo czymś feelopodobnym, albo czymś, co sprowadza się do grania disco-polo na gitarach. Pewnie krytycy będę się zżymać, a płyty sprzedać. Skąd my to znamy?

Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, że „członkowie zespołu Loty pochodzą z Trzcianki, a w obecnym składzie istnieją od lutego tego roku. Ich muzyka to połączenie inteligentnego pop`u z dojrzałym rockiem.”

Oto utwór: „Między jutrem a wspomnieniem”. Na jego przykładzie poznamy, jak wielką siłę ma Zetka, czy będzie z tego hit jesieni, czy jedynie kolejna pozycja na plejliście…


Tagi


Polecane

Share This