Zespół Stop Mi! podpisuje kontrakt płytowy


2009.12.22

opublikował:

Zespół Stop Mi! podpisuje kontrakt płytowy

Zespół Stop Mi! podpisał kontrakt płytowy z wydawnictwem Agora S.A. Warszawiacy dołączyli tym samym do grupy przedstawicieli muzyki alternatywnej wydających płyty w Agorze, do której należą m.in. zespoły Pustki i Cool Kids of Death.

 

To dla nas moment wyjątkowy. Podpisaliśmy pierwszy, profesjonalny kontrakt płytowy. By to osiągnąć nie startowaliśmy w żadnym telewizyjnym show, nie mieliśmy wujka ani znajomego z liceum w firmie wydawniczej. Po prostu wysłaliśmy demo… Jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało, bardzo się cieszymy i jeszcze mocniej wierzymy w to, co robimy” – opowiadają debiutanci ze Stop Mi!

 

Płyta ukaże się nie wcześniej niż na jesieni 2010 r.

Bio:

Stop Mi! – zespół indie-rockowy, który powstał w Warszawie na początku 2008 roku. Zadebiutował EP-ką „Kod kreskowy miłości”, z której utwór tytułowy stał się alternatywnym przebojem i najpopularniejszą piosenką wydawnictwa „We are from Poland vol. 4”. Rok później ukazała się druga EP-ka „Życie jest gdzie indziej”, dzięki której zespół zyskał rekomendację znanego dziennikarza muzycznego, Pawła Kostrzewy.

Stop Mi! jest laureatem kilku przeglądów organizowanych dla młodych muzyków, grał koncerty z takimi zespołami jak m.in. Negatyw, Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach i TSA. W lipcu 2009 roku zagrał na Małej Scenie EKO UNION OF ROCK FESTIVAL w Węgorzewie. Jesienią zespół podpisał kontrakt płytowy z wydawnictwem Agora S.A. Więcej na www.myspace.com/stopmi.

Polecane

Share This