ZetHa i Żabson znów razem w Młodych Wilkach


2019.11.24

opublikował:

ZetHa i Żabson znów razem w Młodych Wilkach

fot. mat. pras.

Muzyczny maraton 12 solowych teledysków w ramach akcji Popkiller Młode Wilki 7 dobiega końca. Ostatni z nich to wyjątkowa kooperacja i przykład na to, jak historia zatoczyła koło po 4 latach…

Tak musiało być, cztery lata wstecz Żabson Młody Wilk, dopiero tworzyłem styl / Zetiha na tracku razem ze mną wtedy wbił, Secret zrobił bit – było tak jak dziś” – rapuje Żabson przypominając, że nie pojawia się tu przypadkiem. Gdy brał udział w czwartej edycji Młodych Wilków w 2015 roku to do nagranego na bicie SecretRanka numeru „GAMEB0Y” zaprosił ZetHę – dziś sytuacja się odwróciła a historia dopełniła. Tak musiało być.

To ostatni solowy singiel (równocześnie jedyny z featuringiem), a potem przechodzimy dalej… – zapowiada serwis Popkiller, wygląda więc na to, że w najbliższych dniach powinniśmy zachować czujność, bo to jeszcze nie koniec atrakcji związanych z tegoroczną edycją akcji Młode Wilki 7.

Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych oraz na playliście PopkillerFM na Spotify, a teledysk znajdziecie na kanale YT PopkillerTV. Akcję Młode Wilki 7 zorganizował serwis Popkiller przy wsparciu marki Bacardi oraz wytwórni Def Jam Recordings Poland. Płyta Popkiller Młode Wilki 7 ukaże się już 29 listopada – wersję specjalną można zamawiać jeszcze w preorderze na tej stronie.

Polecane

Share This