Zgarnij swój rabat na koncert Jamesa Blunta

Specjalna oferta tylko do 10 sierpnia.


2014.08.05

opublikował:

Zgarnij swój rabat na koncert Jamesa Blunta

James Blunt zaśpiewa na warszawskim Torwarze 3 października. Dla tych, którzy już teraz zakupią bilet na jego koncert organizatorzy przygotowali wakacyjny rabat. Jak uzyskać zniżkę w wysokości 15 PLN? Wystarczy w terminie do 10 sierpnia zakupić bilet w serwisie www.ebilet.pl, a przy zakupie podać hasło BLUNT123. Rabat zostanie automatycznie naliczony. Przypominamy, że do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletów w cenie 119zł.

James Blunt – bożyszcze tłumów, jeden z najpopularniejszych muzyków pierwszych dekad XXI wieku, wraca do Polski ze swoją najnowsza płytą „Moon Landing” – kolekcją surowych, szczerych i bezpośrednich piosenek, przywołujących na myśl debiutancki album artysty „Back to Bedlam. Już 3 października na warszawskim Torwarze będziecie mogli usłyszeć najnowsze przeboje człowieka, odpowiedzialnego za superhit „You’re Beautiful”, który w jedenaście lat po swoim niesamowitym debiucie, postanowił wrócić do korzeni.

„Moon Landing” to album poświęcony snom, tęsknotom i pierwszym miłościom, pełen przejmujących piosenek o uczuciach i stracie, a także potężnych hymnów,takich jak „Bonfire Heart”.

James Blunt

03.10.2014, Warszawa, Torwar

godz. 20.00

Bilety w cenach: 119zł, 179zł, 199zł, 259zł

Polecane