Ziyo w Hard Rock Cafe

24 sierpnia w warszawskiej Hard Rock Cafe wystąpi grupa Ziyo.


2010.08.21

opublikował:

Ziyo w Hard Rock Cafe

Grupa Ziyo będzie gwiazdą kolejnego koncertu z cyklu Pepsi Rocks! w Hard Rock Cafe Warsaw, który odbędzie się już 24 sierpnia. Jako support na scenie pojawią się aż 2 zespoły: Żelazna Brama oraz Kravat.

Ziyo to zespół pochodzący z Tarnowa, który swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w drugiej połowie lat osiemdziesiątych. W ciągu całej swej działalności Ziyo zagrało na niemal wszystkich rockowych festiwalach w kraju (FPP Opole, FMR Jarocin, Festiwal Życia, Odjazdy, Rock Atak, Rób Reggae, Fama, Rockowisko). Podczas festiwalu Sopot ྕ w konkursie „Polska Promocja” grupa zajęła IV miejsce, by rok później na tym samym festiwalu wystąpić już jako gość w koncercie „For Solidarity” retransmitowanym między innymi przez stację telewizyjną Super Channel. Wśród wielu notowań oraz list przebojów i popularności grupa znajduje się na wysokich pozycjach, zaliczając się do czołówki polskiego rocka.

W roku 2005 Ziyo mile zaskoczyło fanów, wydając długo oczekiwany album „Popburger”. To zawierające elementy muzyki elektronicznej wydawnictwo zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez środowisko. Wśród najlepszych utworów tego krążka wymienić należy „Popburger”, ” Nie opuszczaj mnie” oraz „Rubikon”.

Przez okres dwóch następnych lat słuch o Ziyo zanikł, ponieważ członkowie kapeli skupili się na swoich własnych projektach.

Cisza została przerwana w pierwszej połowie 2008 roku, kiedy to zarejestrowany został materiał na dziewiątą już płytę zespołu pt. „Puzzle”. Jej premiera odbyła sie w marcu 2009 roku.

Sprawdź koniecznie film promujący wydarzenie: http://www.youtube.com/watch?v=53R78dylaec .

Oglądaj filmy, zapowiedzi i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks, głosuj na najlepszy zespół rockowy w ramach konkursu Pepsi Rock Battlefield – wszystko to na stronie internetowej http://www.pepsirocks.pl !

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Tagi


Polecane