Zjawin – „Wszystko jedno”


2012.04.27

opublikował:

Zjawin – „Wszystko jedno”

„Wszystko Jedno”. Płyta producencka Bartka Zjawina. Materiał rozpoczęty w 2008 roku. Zebrany w całość po tragicznej śmierci 27 października 2011. Na płycie kilkanaście premierowych utworów.

Premiera płyty 2 czerwca 2012 (dzień urodzin Zjawina).

Mmm (ex Masło) – bliski kolega Zjawina, koordynator projektu:

„My – koledzy/znajomi/przyjaciele/rodzina Bartka, postanowiliśmy odtworzyć ten projekt, aby uczcić Jego pamięć i niebywały talent.Zdajemy sobie sprawę z tego, że finalnie płyta ta w pewnym stopniu różniłaby się od tej, która do Was trafi, jednakże w większości jest to materiał, który był produkowany przez Bartka z myślą o tym projekcie. Dobór utworów i tracklista została sporządzona na podstawie rozmów z Bartkiem, maili i informacji dostępnych od Niego jeszcze za Jego życia.Jeśli znasz takie utwory jak „Eternia”, „Odwaga”, „Spadam”, czy też „Muzykę Emocjonalną”, a twórczość Bartka była Ci bliska i trafiała do Ciebie – nie możesz przejść obok tej płyty obojętnie. Zysk ze sprzedaży trafi do najbliższej rodzinny Bartka, która zadecyduje na co przeznaczyć zgromadzone środki.Bartek zawsze chciał i nie do końca wierzył w to, że płyta ta ukaże się jako legalne wydawnictwo zarówno dostępne w sieci, jak i „na półce w Empiku”. Chcieliśmy zrobić dla Niego chociaż tyle.”

Mix i mastering: L Pro. Poligrafia/projekt graficzny: Grzegorz „Forin” Piwnicki.

Specjalny patronat nad projektem: Aloha Entertainment, Alkopoligamia.com, Koka Beats, Step Records.

Start preorderu płyty Zjawin „Wszystko Jedno”: wtorek 8 maja (Alohasklep.pl, Alkopoligamia.com, Preorder.pl, Kokafeat.com)

Bonusy w preorderze:  mixtape CD z niepublikowanymi remixami (w tym premierowy utwór z udziałem ok. 10 MC`s) wyjątkowy plakat.

Współautorami treści plakatu będą przyjaciele, znajomi oraz  miłośnicy muzyki Zjawina.


Mmm:

„Masz okazję dodać coś od siebie do projektu „Wszystko Jedno”. Jeśli byłeś znajomym, kolegą, przyjacielem Bartka bądź po prostu zwykłym słuchaczem, do którego trafiała jego twórczość i była Ci ona bliska, wyślij jedno, dwa, trzy zdania, odczucia od siebie, podpisane ksywką bądź imieniem/nazwiskiem, do wtorku 8 maja, na maila zwszystkojedno@gmail.com. „Najciekawsze” (o ile nawet nie wszystkie) wpisy, pojawią się na projekcie dodawanym do preorderu płyty.”

Więcej: https://www.facebook.com/zjawinprodukcja

Polecane

Share This