Złote Płyty Eldo


2012.09.05

opublikował:

Złote Płyty Eldo

Już 20 września w klubie „Cud nad Wisłą” w Warszawie odbędzie się koncert Eldo. Będzie to ostatni koncert w stolicy przed zapowiadaną nową płytą oraz towarzyszącą jej trasą koncertową, której finał odbędzie się w Warszawie.

Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto zajrzeć tego dnia do Cudu Nad Wisłą. Oprócz Eldo na scenie pojawią się takie osobistości jak: The Returners, Daniel Drumz, Donde, Szczur, Flamaster i inni. To wszystko za sprawą dwóch złotych płyt, które Eldo odbierze tego wieczoru. Co prawda, „Zapiski z 1001 nocy ” oraz „Nie pytaj o nią” ozłociły się już dawno, ale czekano na odpowiedni moment i miejsce, aby oficjalnie to ogłosić.

Po koncercie odbędzie się oficjalne afterparty, podczas którego zagrają: Daniel Drumz, The Returners, Hubson, Black Belt Greg.

Całość wydarzenia, swoim tubalnym głosem, poprowadzi reprezentant Alkopoligamia.com – Łukasz Stasiak.

Z racji tego, że pogoda we wrześniu może być lekko kapryśna, organizatorzy postanowili mieć tzw. backup. Jeżeli warunki atmosferyczne nie pozwolą na zabawę na powietrzu cała impreza przeniesiona zostanie do klubu „55”.

20.09 (czwartek)

Eldo & Daniel Drumz

Start imprezy: 20:00 Start Koncertu: 21:00

Cud Nad Wisłą (Awaryjnie Klub „55”)

Bilety: 20 PLN w przedsprzedaży / 30 PLN w dniu koncertu

Afterparty:

Daniel Drumz

The Returners

Hubson

Black Belt Greg

Przedsprzedaż realizują:

5 Stairs – ul. Chmielna 21

Galeria Koloru – al. Solidarności 82

Serum – C.H. Land, ul. Wałbrzyska 11

 

Polecane

Share This