„Złoty deal” Tekashiego 6ix9ine. Kontrowersyjny raper zgarnie fortunę za jeden występ


2020.07.25

opublikował:

„Złoty deal” Tekashiego 6ix9ine. Kontrowersyjny raper zgarnie fortunę za jeden występ

fot. kadr z wideo

Tekashi 6ix9ine w kwietniu wyszedł z więzienia i obecnie odbywa resztę kary w areszcie domowym. Do końca wyroku został mu już zaledwie kilka dni – wolność ma odzyskać około 1 sierpnia. Przypomnijmy: raperowi groziło nawet do 40 lat za kratami, ale wsypał kilku kumpli, poszedł na współpracę ze służbami i jego wyrok zredukowano do zaledwie dwóch lat. Przesiedział kilkanaście miesięcy i przyszła pandemia. Jak argumentowali prawnicy 6ix9ine, raper jest chory na astmę co stawia go w grupie wysokiego ryzyka zakażeniem się Covid-19. Poprosili, aby raper mógł odbywać resztę kary w areszcie domowym, a sąd pozytywnie rozpatrzył ich prośbę.

Po wyjściu na wolność kontrowersyjny raper zaczął szukać beefu w Internecie zaczepiając m.in. Snoop Dogga. Wydał także trzy single, które pobiły kilka rekordów i z miejsca stały się hitami: „GOOBA”, „TROLLZ” z Nicki Minaj oraz hiszpańskojęzyczny „YAYA”. Teraz okazuje się, że Tekashi podpisał bardzo lukratywny kontrakt i wzbogaci się o kilka milionów dolarów.

W rozmowie z TMZ Tekashi ujawnił, że podpisał kontrakt z GlobalStreamsNow. Kontrowersyjny raper dostanie pięć milionów dolarów za jeden występ live stream! Ma się on odbyć 5 września o godz. 2 w nocy czasu polskiego. Koncert online będzie trwał godzinę i zawierał 12 numerów z jego albumu. Nowy krążek 6ix9ine ma ukazać się w przyszłym miesiącu, a raper zaplanował także kilka spotkań z fanami w miejscach publicznych.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kryzys w małżeństwie Westów. Kanye nie chce widzieć się z Kim

Polecane

Share This