Zmiana miejsca koncertu Sinead O’Connor we Wrocławiu!


2013.06.04

opublikował:

Zmiana miejsca koncertu Sinead O’Connor we Wrocławiu!

Informujemy, iż wrocławski koncert Sinead O’Connor odbędzie się w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej, a nie jak wcześniej zapowiadaliśmy na Wyspie Słodowej.

Przydłużający się remont mostu, rozkopany i niezabezpieczony teren wejścia i zaplecza sceny oraz ostatnie kontrowersje związane ze sposobem zarządzania Wyspą Słodową nie pozwalają na realizację koncertu w tym miejscu w zgodzie ze światowymi standardami organizacji imprez.

Wszystkie zakupione bilety, zarówno na miejsca stojące jak i siedzące, zachowują ważność. Koncert rozpocznie się o godz.19.00

Sinead O’Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na scenie muzycznej. To wokalistka obdarzona niezwykle wrażliwym, łamiącym ludzkie serca, a jednocześnie psychodelicznym i niepokojącym głosem. To również niepokorna duchem, wojownicza królowa muzyki. Niestrudzona w swoim działaniu pomimo kontrowersji, które przez wszystkie lata gromadziły się wokół jej osoby, nie poddała się i koncertuje wydając kolejne, jeszcze lepsze płyty.

Sinead O’Connor jest bez wątpienia jedynym w swoim rodzaju zjawiskiem na muzycznej scenie, a jej koncerty na długo zapadają w pamięć.

Muzyczna kariera Sinead rozkwitła dzięki pierwszemu hitowi „Mandika” w 1987 roku, a multi platynowy sukces płyty „I Do Not Want What I Haven’t Got” z niezapomnianą wersją utworu Prince’a „Nothing Compares 2 U” umocnił jej pozycję we współczesnej muzyce popularnej. Następne lata to liczne kolaboracje oraz wydawanie kolejnych albumów, w których eksperymentowała z tak odległymi muzycznymi gatunkami jak irlandzki folk „Sean-Nós Nua” (2002), czy roots reggae „Throw Down Your Arms” (2005). Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Peter Gabriel, Massive Attack, The Chieftains, Asian Dub Foundation, Burning Spear czy Sly & Robbie. Sinead O’Connor jest jedną z ikon irlandzkiej muzyki i status ten utrzymuje nieprzerwanie od 30 lat swojej działalności artystycznej.

Do tej pory wokalistka wydała 13 albumów – ostatni „How About I Be Me (And You Be You)?” na światowym rynku ukazał się 5 marca 2012 roku.  Koncert Sinead O’Connor jest częścią obchodów Święta  Wrocławia 2013

22.06.13 godz.19.00 hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

WrocLove Fest – Święto Wrocławia 2013

SINEAD O’CONNOR

Bilety:

miejsca stojące:  90 zł – do 21.06, 100 zł – w dniu koncertu

miejsca siedzące (boczne trybuny): 150 zł – do 21.06, 160 zł – w dniu koncertu


Polecane

Share This