Zmiana w „Mam talent!”. Wiemy, kto zastąpi Szymona Hołownię


2021.06.02

opublikował:

Zmiana w „Mam talent!”. Wiemy, kto zastąpi Szymona Hołownię

Wiemy już, że w związku z rozpoczęciem kariery politycznej Szymon Hołownia nie pojawi się u boku Marcina Prokopa w nowej edycji „Mam talent!”. Producenci stanęli przed trudnym zadaniem znalezienia nowego współprowadzącego, ten z kolei również ma niełatwe zadanie, bo wchodzi w buty Hołowni, którego widzowie oglądali w tej roli przez 12 sezonów. Począwszy od 2008 roku program zawsze gościł w jesiennej ramówce TVN-u (wyjątkiem był rok 2020, kiedy nie nakręcono sezonu). Hołownia i Prokop prowadzili go od samego początku, delikatne zmiany dotknęły jedynie stanowisk jurorów.

Z „Mam talent!” od samego początku związane są Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. W pierwszych latach towarzyszył im Kuba Wojewódzki, którego po trzech sezonach zastąpił Robert Kozyra. Po kolejnych trzech seriach na miejscu Kozyry pojawił się Agustin Egurrola, który wytrwał aż do zakończenia 12. sezonu, a następnie przeniósł się do TVP, gdzie mogliśmy go oglądać w tym roku w „Dance Dance Dance”. Niedawno ujawniono, żę nowym jurorem został Jan Kliment, teraz poznaliśmy także nowego prowadzącego. W 13. serii „Mam talent!” Marcin Prokop utworzy duet z komikiem Michałem Kempą.

Sprawdź także: Pol’and’Rock Festival drastycznie zmienia line-up. Poznaliśmy pierwszą gwiazdę

Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie – zdradził informator Super Expressu, który jako pierwszy podał tę informację do publicznej wiadomości. Czekamy na potwierdzenie ze strony producentów.

Polecane

Share This