„Zmieniamy branżę muzyczną na dobre”


2013.12.18

opublikował:

„Zmieniamy branżę muzyczną na dobre”

Właśnie mija rok odkąd Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczęła swoją działalność. To idealny moment, by rozpocząć rekrutację do nowej edycji. To był dla nas bardzo intensywny rok, podczas którego z nowego projektu staliśmy się rozpoznawalną marką w polskiej branży muzycznej. Wszystko dzięki dwóm czynnikom: genialnym zajęciom prowadzonym przez wybitnych ekspertów i uczestnikom, którzy tak szybko chłoną wiedzę – mówi Przemek Kubajewski, koordynator Akademii.


Organizatorzy AMM bardzo chwalą sobie obecną kadrę menedżerską, która szkoli adeptów polskiej branży muzycznej. Zmian w obsadzie nie będzie. Jak mówi Kubajewski – przez pół roku wybieraliśmy wykładowców, następnie ich weryfikacją były zajęcia, które perfekcyjnie przeprowadzili, także mamy pewność jakości naszych zacnych współpracowników.

Drugi czynnik to Uczestnicy. Są naszą dumą – ich działania, to w jaki sposób wykorzystują wiedzę i kontakty nabyte podczas zajęć naprawdę przerosło nasze oczekiwania. W ciągu roku obserwujemy przemianę z naturszczyków w profesjonalistów.

Mimo, że rewolucyjnych zmian nie będzie, organizatorzy szykują nowe atrakcje dla studentów. Są to staże w firmach fonograficznych, managamentowych i eventowych, prelekcje z gośćmi reprezentującymi zachodnie rynki muzyczne, a także wymiany międzynarodowe dla najlepszych uczestników.

Co do kwestii technicznych, pozostają one bez zmian – kwota uczestnictwa to 7 tys. PLN z możliwością rozbicia tej kwoty nawet na 24 raty. Lokalizacją pozostaje Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 25 i 26 stycznia, będą odbywać się co miesiąc do grudnia 2014 (z przerwą na lipiec i sierpień).

Więcej informacji na www.akademiamm.pl. Możecie również kontaktować się telefonicznie – 797 209 878 lub mailowo – info@akademiamm.pl.

Polecane

Share This