Znamy artystów SnowShow Hip-Hop Week 2016


2016.01.15

opublikował:

Znamy artystów SnowShow Hip-Hop Week 2016

Od 4 do 13 marca 2016 we francuskim regionie Les Orres na wszystkich miłośników białego szaleństwa oraz dobrego brzmienia będzie czekać SnowShow Hip Hop Week. Wśród wykonawców tegorocznej edycji będzie można usłyszeć m.in. O.S.T.R., Grubsona, Rasmentalism (na zdjęciu), Jarecki & BRK, Flint oraz Flirtini.

Koncerty polskiej czołówki sceny hiphopowej to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na tegoroczną edycję festiwalu SnowShow Hip-Hop Week! Na uczestników wydarzenia będą czekać tzw. „4 elementy Hip-Hopu”, czyli warsztaty z breakdance’u, DJ-ingu (zajęcia poprowadzi DJ Anusz), graffiti oraz rapu (na scenie pojawią się najlepsi polscy DJ-e rap gry). Oczywiście jak to w górach – nie zabraknie również białego szaleństwa na najpiękniejszych narciarskich trasach Alp.

Tegoroczna edycja Hip-Hop Week jest wyjątkowa, bo organizowana po raz pierwszy. Z tego względu zależy nam, aby przez tych dziewięć festiwalowych dni uczestnicy nie tylko otrzymali porządną dawkę dobrej muzyki, ale także mieli do wyboru szereg innych atrakcji związanych z tematyką i kulturą Hip Hopu – podkreśla Michał Starkowski, dyrektor artystyczny i programowy SnowShow Hip-Hop Week. Do tego oczywiście dochodzą jeszcze takie działania jak Silent Disco, testy sprzętu, szkolenia narciarskie snowboardowe, czy freestylowe – dodaje Starkowski.

SnowShow Hip-Hop Week to połączenie pasji do nart, snowboardu, Hip Hopu oraz wyjątkowej atmosfery, przygotowanej przez i dla młodych ludzi. Więcej informacji na temat festiwalu jest dostępnych pod tym linkiem .

Polecane

Share This