Znamy datę premiery nowej płyty Grubsona


2020.10.26

opublikował:

Znamy datę premiery nowej płyty Grubsona

Już 27 listopada zarówno do sieci jak i do sklepów trafi długo wyczekiwany piąty studyjny album Grubsona o przewrotnym tytule AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE , który ukaże się nakładem Mystic Production i powstał w ścisłej współpracy z gitarzystą i kompozytorem, Jakubem Mitorajem.

GrubSon, znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu, tym razem nagrał płytę w zupełnie świeżej akustyczno elektronicznej odsłonie.

Utwory, podobnie jak w przypadku całej dotychczasowej kariery artysty, są zarówno komentarzem społecznym, jak i opowieścią o nas – ludziach. AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE skupia się na relacjach międzyludzkich, miłości i człowieczeństwie w świecie zdominowanym przez technologię.

Jak sam przyznaje, to jego najbardziej osobista płyta w całej dotychczasowej karierze, której nie byłby w stanie nagrać wcześniej, a dzięki bliskiej współpracy z Jakubem Mitorajem, uzyskał potrzebną perspektywę. Współpraca, która zaczęła się od wspólnych tras koncertowych (Mitoraj to członek Sanepidu Live Band grającego z GrubSonem od lat) i akustycznych brzmień, pozwalających na zupełnie nowe aranże, zdawałoby się skostniałych brzmień, zabrała muzyków we wspólną, nieskrępowaną i bardzo odważną muzyczną podróż. Od naturalnego, czystego brzmienia gitary, po elektroniczne granice gatunków.

Wszystko „zaprojektowane” precyzyjnie tak, aby przy każdym odsłuchaniu zaskakiwać słuchaczy czymś nowym. Gościnnie na płycie pojawiają się przyjaciele GrubSona: Marika, Mrozu, Paprodziad i Igor Herbut.

Za produkcję albumu odpowiadają Grubson i Jakub Mitoraj, a za mix i mastering DJ Eprom.

Dodatkowo Grubson zapowiedział, że jutro do sieci trafi trzeci już singiel o tytule „AKTUAL(NIE)LEPSZA WERSJA” , który jest kolejną zapowiedzią nowego wydawnictwa.

Link do pre-save nowego singla po kliknięciu na poniższą okładkę.

Polecane

Share This