Znamy najważniejsze szczegóły „Ultramagnetic”


2018.08.06

opublikował:

Znamy najważniejsze szczegóły „Ultramagnetic”

„Ultramagnetic” to czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity. Płyta zawiera 11 kawałków, które powstały w czasie wielkich zmian, zarówno tych zespołowych, jak i prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale tez doświadczeniem. Produkcję po raz drugi muzycy powierzyli Agimowi Dżeljilji.

Agim to świetny człowiek, którego zaangażowanie i pomysły okazały się nie do przecenienia. Reszta z nas dojrzała i liczymy, że doświadczenie plus świeżość dały doskonałą mieszankę „Ultramegnetic”, która przyciągnie wasze zmysły i ciała – komentuje Paweł Wochna.

Power of Trinity powstali w 1996 roku w Łodzi. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie takich gatunków jak rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu „11″ znalazła się na liście 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu „Teraz Rock”. Drugi album „Loccomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel „Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie YouTube to niemal sześć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festival, na którym wystąpił m.in. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Na początku września 2014 odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.

8 czerwca 2018 ukazał się singiel i klip „Telefon” promujący najnowszy, czwarty album zespołu, „Ultramagnetic”.

Tracklista:

1. GDZIE ONI SĄ
2. TELEFON
3. OGIEŃ
4. BLASK
5. BEZCZELNIE
6. WIELKI DZIEŃ
7. KONTRA
8. RAZEM
9. WTOREK
10. FENG SHUI
11. PRYWATNY RAJ

Produkcja muzyczna: Agim Dżeljilji
Miks: Agim Dżeljilji
Mastering: Jacek Gawłowski, JG Master Lab
Skład zespołu: Jakub Koźba, Łukasz Cyprys, Paweł Wochna, Grzegorz Graczyk
Studio: TonnStudio, realizacja wokali: Studio U22
Realizacja nagrań: Krzysztof Tonn, Maciej Staniecki, Agim Dżeljilji, Grzegorz Kaźmierczak

Polecane

Share This