Znamy pierwsze gwiazdy trasy koncertowej Mam Talent


2009.11.15

opublikował:

Znamy pierwsze gwiazdy trasy koncertowej Mam Talent

Gośćmi specjalnymi każdego z koncertów będą uczestnicy ścisłego finału I-szej edycji tego programu: Klaudia Kulawik, Paulina Lenda oraz Ssnake. W ramach show zaprezentuje się także dziesiątka finalistów bieżącej edycji programu. Znamy już pierwszych czterech wykonawców: Kaczorex, Jadzia i Dominika, Bracia Legunowie oraz Patenciarz. Kolejnych poznamy w następnych odcinkach live programu MAM TALENT.

Dwunastoletnia Klaudia Kulawik w ubiegłorocznej edycji programu MAM TALENT zajęła drugie miejsce. Klaudia przy każdym swoim występie otrzymywała owacje na stojąco włączając wykonanie castingowe, gdzie zaprezentowała utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. W finale programu przepięknie zaśpiewała „Jaskółkę uwięzioną” Stana Borysa – wzruszona publiczność nie kryła zachwytu. Obejrzenie występu Klaudii na żywo zapewne będzie nie lada przeżyciem!

Paulina Lenda bezspornie podbiła serca publiczności ubiegłorocznej edycji MAM TALENT co zapewniło jej miejsce w ścisłym finale. Ma na swoim koncie zwycięstwa w kilku ogólnopolskich festiwalach i przeglądach piosenki. Utwory w jej wykonaniu znalazły się na płytach „RubikOne” i „Cafe Fogg 2”, wystąpiła również gościnnie na najnowszym albumie Macieja Maleńczuka. Jest autorką części tekstów na debiutanckim krążku zespołu Volver „10 historii o miłości”.

Ssnake (Piotr Wąsik) – absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Wykorzystując swoją zwinność, plastykę i gibkość ciała stworzył oryginalny, jedyny w swoim rodzaju pokaz, budzący podziw, niedowierzanie, a niekiedy nawet przerażenie. Jest pierwszym artystą w historii polskiego cyrku wykonującym takiego rodzaju akrobacje. Podczas ubiegłorocznej edycji MAM TALENT znalazł się wśród trójki laureatów. Agnieszka Chylińska nazwała go „Czarodziejem”!

Michał Kaczorowski – Kaczorex – tegoroczny mistrz Polski w poppingu. Przez Agnieszkę Chylińską oraz Małgorzatę Foremniak zwany „superfacetem”. Za najważniejsze w tańcu uważa: osobowość, kreatywność i przede wszystkim wiedzę. Dzięki tym cechom, pomimo młodego wieku jest laureatem wielu międzynarodowych konkursów

Jadwiga Peszko i Dominika Drewniak – niezwykły duet akrobatyczny. Zwyciężczynie pierwszego półfinału drugiej edycji show MAM TALENT. Dziewczynki trenują razem od 9 miesięcy a w ich występach widać pasję, fascynację i miłość do sportu. Układy, które prezentują wydają się być na granicy ludzkich możliwości. Kuba Wojewódzki powiedział, że ich sprawność jest „nieziemska”.

Marcel i Nikodem Legunowie – bliźniacy, którzy śpiewają od 3 roku życia, na swoim koncie mają występ przed G.W Bushem. Kontratenorowie w ostatnią sobotę beazpelacyjnie pokonali konkurencję zapierającym dech w piersiach wykonaniem utworu „Lacrimosa“ Zbigniewa Preisnera.

Marcin Marczewski – Patenciarz – pantomimą interesuje się od dziecka, a inspirację czerpie ze starych filmów i teledysków Michaela Jacksona. Od dziesięciu lat zdobywa serca publiczności w całej Europie. Jego fenomenalne show porwało Jury, którzy przebijali się komplementami.

Kuba Wojewódzki nazwał go „absolutnie Chaplinowską postacią”. „Jesteś niezwykły !”. – mówił Kuba Wojewódzki.

MAM TALENT TRASA KONCERTOWA to nowa, jeszcze atrakcyjniejsza odsłona tego nadzwyczajnego, widowiska. Teraz widzowie będą mieli szansę uczestniczyć w spektaklach, ukazujących na żywo największe talenty finalistów dwóch edycji MAM TALENT. Nowa jakość programu MAM TALENT w postaci trasy koncertowej ma na celu wsparcie promocyjne najbardziej utalentowanych uczestników programu. Każdy koncert będzie spektakularnym widowiskiem dla całych rodzin.

MAM TALENT jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w telewizji. To format w którym pojawiło się wiele prawdziwych talentów. Uczestnicy programu rozśmieszają, zadziwiają, zaskakują, ale także wzruszają publiczność. Byli i tacy uczestnicy, którzy zawładnęli sercami publiczności, co zostało podkreślone owacjami na stojąco. Druga edycja programu przyciągnęła na castingi prawdziwe tłumy – walczyło ponad dziesięć tysięcy osób! Znakomite Jury pozostało w niezmienionym składzie – Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Kuba Wojewódzki. Producenci nie ukrywają, że podczas drugiej edycji MAM TALENT czekają nas wielkie emocje.

Kalendarium koncertów:

8 grudnia – LUBLIN, Hala GLOBUS

9 grudnia – POZNAŃ, Hala ARENA

10 grudnia – WROCŁAW, Hala STULECIA

13 grudnia – WARSZAWA, Hala TORWAR

Bilety na koncerty już w sprzedaży

www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, ebilet.pl a także w punktach sprzedaży stacjonarnej: w salonach Empik.

Sprzedaż biletów zbiorowych prowadzona jest przez Albert Production ul. Motorowa 1/81 m, 04-035 Warszawa.

 

Szczegóły projektu: www.mamtalent.tvn.pl

Polecane

Share This