Znamy pierwszego muzycznego gościa nowej serii „Saturday Night Live”


2018.09.18

opublikował:

Znamy pierwszego muzycznego gościa nowej serii „Saturday Night Live”

foto: mat. pras.

Po wakacyjnej przerwie na antenę amerykańskiej stacji NBC wraca kultowe „Saturday Night Live”. Pierwszy odcinek 44. sezonu zostanie wyemitowany 29 września, jego gospodarzem będzie aktor Adam Driver. Wraz z ogłoszeniem hosta poznaliśmy również gościa muzycznego. 44. sezon otworzy Kanye West.

Czy West szykuje coś specjalnego? Artysta opublikował na Instagramie zdjęcie zamkniętej w pudełku płyty CD wraz z podpisem „Yandhi” i datą 29 września 2018. Nie wiemy, czy oznacza to zapowiedź nowego materiału Westa. Dowiedzieliśmy się za to, że płyta, którą Kanye nagrywa z Chance’em The Rapperem otrzyma tytuł „Good Ass Job”.

Album będzie kontynuuował zapoczątkowany wiosną cykl krótkich, składających się z siedmiu utworów krążków wyprodukowanych przez Kanyego. Artysta przygotował w tym roku już album solo, wspólnie z Kidem Cudim jako Kids See Ghosts, wyproduował również krążki Pushy-T, Nasa i Teyany Taylor.

W 2017 „Saturday Night Live” zadebiutowało także w Polsce. Platforma Showmax wyprodukowała 15 odcinków, w których muzycznymi gośćmi byli m.in. Pola Rise, Natalia Kukulska, Natalia Przybysz, Daria Zawiałow, Xxanaxx, Krzysztof Zalewski, Bisz & Radex i Editors. Prawdopodobnie na początku przyszłego roku dowiemy się, czy Showmax wyprodukuje drugi sezon „SNL Polska”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kanye West (@kanyewest)

Polecane

Share This