Znamy pierwszych gości na nowej płycie Bedoesa


2018.08.01

opublikował:

Znamy pierwszych gości na nowej płycie Bedoesa

foto: @maua_maggie

Nowy album Bedoesa – „Kwiat Polskiej Młodzieży” – pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Dzisiaj raper zdradził pierwszych gości, którzy pojawią się na krążku.

Białas pierwszym gościem na mojej nadchodzącej płycie. Drugim gościem jest Quebonafide – napisał Bedoes.

Następca albumu „Aby śmierć miała znaczenie” promowany jest m.in. przez singiel „Wow”. Nadchodzący, drugi album Bedoesa i Kubi Producenta to jedna z najbardziej oczekiwanych i kontrowersyjnych premier w polskim hip-hopie. W singlu “Wow” Bedoes opowiada o swoich oczekiwaniach z czasów, kiedy nikt nie kojarzył jego ksywki w zestawieniu z obrazem, który pokazuje go bez drogich trofeów. Efektem “Wow” jest sam artysta, a nie złoty łańcuch czy ekskluzywne auto.

Bedoes i Kubi Producent mówią “Wow”

Jutro premierę ma ważny dla mnie klip. To pierwszy klip od długiego czasu w którym tak odważnie pokazuję swoje ciało po przemianie. Na bok żarty o tym, że „gruby schudł przez ćpanie”. Ten teledysk jest dla mnie i dla mojej samooceny kamienie milowym. Chciałbym być inspiracją dla wszystkich tych, którzy czują się niepewni swojego ciała – to wasze ciało, to wy. Wasze rozstępy, wasze blizny, wasze niedoskonałości – to wy. Nie bójcie się siebie, nie żyjcie w strachu i wstydzie, bo ucieknie wam życie. Kochajcie siebie. Premiera jutro – tak Bedoes kilka tygodni temu zapowiadał utwór “Wow”. Piosenka, którą wyprodukował Kubi Producent, jest zapowiedzią nowej płyty artystów.

Nad powstaniem pozornie prostego video czuwał cały sztab ludzi, mimo to drugi owoc współpracy SB Maffija Label ze Szkołą Teledysków zaskakuje swoją prostotą. Klip wykonano na tzw. mastershocie – w całym klipie nie ma ani jednego cięcia.

Wideoklip został zrealizowany w ramach projektu “Szkoła Teledysków” organizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych “Plaster”.

Bedoes jest w złej kondycji psychicznej?

Przepraszam wszystkich fanów z którymi nie zrobiłem wczoraj zdjęć; powodem jest moja kondycja psychiczna. Nie lubię o tym rozmawiać i nie jestem gościem który się nad sobą użala, po prostu uważam, że należą Wam się przeprosiny i wyjaśnienia. Nie jest to też żadna akcja promocyjna, ale o tym wszystkim powiem na mojej płycie bo tylko przez muzykę potrafię wyrazić siebie w pełni. Pozdro i przepraszam jeszcze raz wszystkich moich fanów – pisał raper na swoim Facebooku.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Tagi


Polecane

Share This