Znany amerykański raper, w eurowizyjnym numerze reprezentującym San Marino


2021.03.08

opublikował:

Znany amerykański raper, w eurowizyjnym numerze reprezentującym San Marino

Flo Rida, amerykański raper, który ma na swoim koncie takie hity jak „Low” z T-Painem, „Right Round” z Keshą czy „Wild Ones” z Sią dograł się do utworu „Adrenalina” Senhit, która reprezentuje San Marino na tegorocznym konkursie Eurowizji.

Senhit miała reprezentować San Marino już rok temu. Niestety impreza ze względu na pandemię została odwołana. Co ciekawe artystka wystąpiła już na Eurowizji w barwach San Marino w 2011 roku.

Na razie nie do końca wiadomo, czy Flo Rida pojawi się na gali na żywo, która odbędzie się 22 maja w Rotterdamie. Jego zwrotka pojawiła się jednak w oficjalnej wersji utworu, której możecie posłuchać poniżej.

W podcastie BBC Newscast, kierownik wykonawczy Eurowizji, Martin Österdahl, powiedział, że podróż uczestników konkursu do Rotterdamu była konieczna. Na miejscu pojawi się 41 artystów, którzy na żywo wykonają swoje utwory. „To nie jest wyjazd wakacyjny, w rzeczywistości jest to praca, którą należy wykonać” – powiedział Österdahl.

Delegacje z każdego kraju będą ograniczone do 20 osób – spadek ze średniej 38. Przedstawiciele mediow i komentatorzy – tbędą nadawać z wentylowanych kabin komentatorskich, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Polecane

Share This