Znany polski DJ skazany na prawie pięć lat więzienia


2018.09.06

opublikował:

Znany polski DJ skazany na prawie pięć lat więzienia

foto: mat. pras.

Dorian T., znany bardziej jako Tom Swoon, został skazany na cztery lata i osiem miesięcy pozbawienia wolności. To wyrok za spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego. Artysta prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu. Miał dwa promile alkoholu. Do wypadku doszło w grudniu ubiegłego roku w okolicach Szczecina.

Niewiele pamiętam z tego dnia. Pamiętam, że byłem w swoim pokoju. Później długo nic, aż w końcu kajdanki na rękach i te słowa, że człowieka zabiłem – zeznawał Dorian T, przyznając się do winy. Artysta ma dożywotni zakaz prowadzenia samochodu, zobowiązano go także do przekazania 70 tysięcy PLN na rzecz rodziny osoby, która zginęła w wypadku.

Przepraszam rodzinę, która straciła najbliższą im osobę – nie mogę wyobrazić sobie bólu, jaki nieumyślnie zadałem tamtej nocy, a który trwa zapewne do dziś. Przepraszam też wszystkich, którzy się na mnie zawiedli – sam nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Mimo to, pogodziłem się już z faktem, że czeka mnie surowa kara – pisał w opublikowanym w czerwcu oświadczeniu Swoon. Poniżej jego pełna treść.

 

Polecane

Share This