Znany raper zjechał z raju na rurze do piekła i zatańczył lap dance dla szatana. Spadła na niego fala krytyki


2021.03.28

opublikował:

Znany raper zjechał z raju na rurze do piekła i zatańczył lap dance dla szatana. Spadła na niego fala krytyki

Najnowszym teledysk Lil Nas X nie spodobał sie wielu prawicowym komentatorom. W klipie do „Montero” najpierw widzimy rapera w raju, by po chwili przeniósł się on do piekła. Tak spotyka diabła dla którego tańczy w dość wyzywający sposób. Za wykorzystanie „religijnych obrazów” spadała na rapera fala krytyki.

SPRAWDŹ TAKŻE: Lil Nas X powiększył sobie biust? Zobaczcie, jak teraz wygląda

Prawicowe media zarzucają mu wywieranie złego wpływy na dzieci i młodzież i bycie częścią systemu, który deprawuje i niszczy społeczeństwo.

To nie jest część żadnego systemu. Po prostu podjąłem decyzję o stworzeniu teledysku. Jestem dorosły. Nie zamierzam spędzać całej mojej kariery na próbach zaspokojenia potrzeb waszych dzieci. To wasza praca  – odpowiedział na krytykę Lil Nas X.

– Co tydzień odbywają się masowe strzelaniny, a nasz rząd nie robi nic, by to powstrzymać. To, że ześlizguję się po rurze nie niszczy społeczeństwa – dodał raper.

Całe swoje nastoletnie lata spędziłem nienawidząc siebie, ponieważ gówno, które głosiliście, dotykało mnie na co dzień. Dlaczego? Ponieważ byłem gejem. Mam nadzieję, że teraz jesteście wściekli. I tacy pozostaniecie. Poczujecie tę samą złość, której kiedyś uczyliście nas wobec samych siebie – podsumował Lil Nas X.

Utwór „Montero (Call Me By Your Name)” pojawi się na nadchodzącym albumie Lil Nas X, który będzie również zatytułowany „Montero”.

Lil Nas X pisze historię – „old Town Roads” singlem z największa liczbą platyn

Old Time Road” z 2019 roku stało się singlem z największą liczbą platynowych płyt w Stanach. RIAA przyznało raperowi czternastą platynę, czyniąc go tym samym samodzielnym liderem klasyfikacji. Po 13 platynowych płyt za single mają John Legend za „All of Me” oraz Luis Fonsi, Daddy Yankee i Justin Bieber za „Despacito”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Queen pierwszym brytyjskim zespołem z diamentowym singlem w USA

W 2013 roku RIAA zrewolucjonizowało system przyznawania wyróżnień za single, wliczając do ich sprzedaży streamy, a nie tylko kupione nośniki fizyczne i pliki. W Polsce obowiązuje podobny system zliczania, przy czym u nas pod uwagę bierze się kryterium przychodu.

Polecane

Share This