Znany YouTuber wyśmiewa wygląd Bedoesa. Raper odpowiada


2020.06.13

opublikował:

Znany YouTuber wyśmiewa wygląd Bedoesa. Raper odpowiada

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

W sobotę znany YouTuber, Gimper, opublikował kolejne nagranie na swoim kanale. Praktycznie na samym początku nagrania komentuje zdjęcie, na którym widzimy Bedoesa. Youtuber kieruje kilka kąśliwych uwag w stronę reprezentanta SBM Label na temat jego wyglądu, a dokładniej wagi. Stwierdził, że raper się roztył, a niedawno jeszcze był chudy. Dorzucił przy tym, że schudł ponieważ brał narkotyki. Raper odpowiedział youtuberowi na swoim InstaStory.

Wyglądam jak wygląda, jestem zarośnięty, zaniedbany, ważyłem 130 kilogramów na załączonym wcześniej obrazku. Jestem w złym stanie i bardzo się zaniedbałem – napisał Bedoes. – Mam jednak wielu kolegów, którzy wyglądają lepiej od Ciebie Gimper, a jeden zamiast drwić ze mnie zaoferował mi swoją pomoc i aktualnie trenuję na siłowni u mojego przyjaciela. Udało mi się dużo schudnąć, mam rozpiskę żywieniową, pracuję nad sobą i się ulepszam – dodał raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: G-Eazy udostępnia nowy numer zainspirowany protestami Black Lives Matter

W dalszej części wpisu stwierdził, że ma dystans do siebie, dlatego zgodził się na wykorzystanie zdjęcia we vlogu. Podkreślił, że na swoich koncertach zawsze mówi aby nie patrzeć na wygląd.

Ja już przechodziłem wyśmiewanie i nie rusza mnie to. Piszę to, żeby zwrócić uwagę na problem wyśmiewania się z ludzi ze względu na wygląd, bo ten problem niszczy talenty i daje traumę do końca życia. Następnym razem niech każdy pomyśli zanim coś pier***nie. Jeśli nie dla siebie to dla młodych, którzy cierpią przez gnębienie ze względu na wygląd – kontynuował raper.

Podkreślił, że nie jest obrażony, ani nie chce przeprosin.

Chcę, żebyś zapamiętał, Ty i wszystkie osoby, które śmieją się z wago mojej czy innych, że ze mnie szydziłeś. Bardzo się cieszę, że masz super sylwetkę, ale cudownie by było gdyby klasa i wdzięk szły w parze z nią – zakończył reprezentant SBM Label.

SPRAWDŹ TAKŻE: Żabson: Nigdy nie byłem tak dobrym raperem jak teraz

Nagranie youtubera możecie sprawdzić poniżej.

Polecane


Share This