Zobacz koncertowy teledysk Huntera


2011.07.11

opublikował:

Zobacz koncertowy teledysk Huntera

Jest to teledysk do utwóru „ŚmierciŚmiech”. Klip jest częścią pierwszego koncertu zamieszczonego na jubileuszowym wydawnictwie, który został zarejestrowany 7. listopada 2009 roku w warszawskiej Stodole. Reżyserem obrazu jest Mateusz „Mania” Winkiel, a montaż jest dziełem Piotra Maczkowskiego oraz Michała „Bersona” Berensztajna. Dźwięk został zmiksowany przez Piotra „Dzikiego” Chancewicza oraz Marcina „Marcela” Płońskiego.

„HUNTER – XXV Lat Później” to dwa wydawnictwa. Na 2DVD i 3CD znaleźć można dwa koncerty o łącznym czasie trwania bez mała trzech godzin, które zostały zarejestrowane w warszawskiej Stodole oraz wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych oraz mnóstwo dodatków i bonusów. Są to materiały archiwalne i współczesne, w wersjach video i audio, olbrzymia fotogaleria (1800 zdjęć), absolutnie unikalne materiały dźwiękowe, takie jak „Suita Requiem”, czyli pierwsze, amatorskie demo zespołu z 1990 roku oraz pierwsze nagranie live z koncertu w szczycieńskim LO z roku 1983. Na wydawnictwie znajdują się także pierwsze wersje demo takich utworów jak „Kiedy Umieram”, „Misery”, „Why?”, czy polskojęzyczna wersja utworu „Blindman”. Kolejnym bonusem są wideoklipy oraz dokument „XXV Lat Wcześniej” zrealizowany przez zespół we współpracy z Mania Studio, w którym wypowiadają się byli i obecni członkowie zespołu, a także osoby zaprzyjaźnione. A wszystko to przeplatane archiwalnymi materiałami video z początków istnienia Huntera i zakończone wizytą w obecnej sali prób.

Wydawnictwo „Hunter XXV lat później” w wersji 2 dvd oraz 3 cd ukazało się 27 czerwca 2011 roku dzięki firmie Mystic Production.

Tagi


Polecane

Share This