Zobacz okładkę Anti Tank Nun


2012.04.17

opublikował:

Zobacz okładkę Anti Tank Nun

28 maja do sklepów trafi debiutancki krążek zespołu Anti Tank Nun! Projekt Titusa z Acid Drinkers i 14 – letniego gitarzysty Iggy`ego Gwadery zaowocuje płytą o tytule „Hang`em High”. Krążek z pewnością wstrząśnie polskim światem muzycznym! Znamy już okładkę , która mocno nawiązuje do zawartości tego wydawnictwa: przedstawia ona tarotowego wisielca na metalowym krążku.


Titus o nowej płycie: „Jeżeli chodzi o okładkę, to była sprawa zespołowa. Okładka ewoluowała, jest cala metalowa, więc nawiązuje do płyty mocno. Jest to cholernie dobry hardrockowy album! Po latach grania, 14 – stu albumach z Acid Drinkers, płytach solowych i gościnnych udziałach w różnych projektach spodziewam się tego, że jak sobie włączę tę płytę w domu to będę jej słuchał wielokrotnie. Anti Tank to zespół, wydajemy debiutancką płytę i mamy apetyt  na więcej!”

Igor zwany Iggym –  czternastoletni gitarzysta, który ma za sobą występy u boku zawodowych gitarzystów, to jak mówi Titus: „fenomen, któremu nie można pozwolić zgasnąć”!

W skład grupy wchodzą także muzycy Adam Bielczuk i Bogumił Krakowski. Na płycie najdzie się 11 utworów, które nagrane zostały w JETSTUDIO w Koronowie. Będzie mocno, ciężko, żywiołowo, ale jednocześnie z melodyjnymi riffami. Usłyszymy Titusa – jakiego jeszcze nie znamy! Muzyk miał szerokie pole do popisu jeśli chodzi o wokale, natomiast Iggy świetnie spisał się w gitarowych partiach solowych, które mają unikalny styl! Jaki? Juz wkrótce bedzie można się przekonać na żywo, ponieważ w planach są już pierwsze koncerty.

Iggy o Anti Tank Nun: „Bardzo dobrze dogaduję się z Titusem i dużo się nauczyłem podczas prób. Cały zespół miał wkład w tę płytę, razem aranżowaliśmy utwory i razem nad nimi pracowaliśmy. Ta płyta ma własny styl, wszystkie utwory mają wspólny mianownik. Nigdy nie słyszałem czegoś takiego i to chyba w tej płycie jest najlepsze. Jeżeli chodzi o koncerty to wcale się nie stresuję, wręcz nie mogę się ich już doczekać!”

Polecane

Share This