Zobacz okładkę Notesu 3D Tedego


2010.11.24

opublikował:

Zobacz okładkę Notesu 3D Tedego

Okładka powstała we współpracy First Floor Studio (zdjęcia) oraz Bartosza ‘Zgrywusa’ Deji (oprawa graficzna).

Płyta ‘Notes 3D’, jest trzecim wydawnictwem będącym efektem współpracy Tede z producentem Sir Michu. Poprzednie dwie podwójne płyty przygotowane przez ten duet zatytułowane „Note2” i „fuckTede/Glam Rap” uzyskały status Złotych Płyt. Ponadto za album „Note2” Tede otrzymał Superjedynkę 2010 w kategorii Hip Hop.

Z okazji premiery krążka ‘Notes 3D’, promowanego singlem ‘To jest mój rock’, odbędą się trzy imprezy:

W dniu premiery – w czwartek, 9 grudnia o godzinie 17:00 w warszawskim sklepie #XXIV, mieszczącym się przy ul. Koszykowej 24, odbędzie się spotkanie z Tede. Każdy będzie miał okazję kupić najnowszą płytę i okolicznościową koszulkę PLNY Textylia, a także zdobyć autograf Tede, Sir Michu i innych artystów, którzy pojawią się na nadchodzącej produkcji.

Wieczorem 9 grudnia, o godz. 22.00 rozpocznie się uroczyste świętowanie wydania kolejnej płyty rapera. Impreza z tej okazji odbędzie się w warszawskim Platinium Club, gdzie wyeksponowana jest Złota Płyta za poprzedni album Tede „Fuck Tede/Glam Rap”.

Następnego dnia, w piątek 10 grudnia, Tede zagra pierwszy premierowy koncert z okazji ukazania się płyty „Notes 3D”. Harlem to drugi zaprzyjaźniony z artystą klub, w którym wisi Złota Płyta za zeszłoroczny album zatytułowany „Note2”.

Polecane

Share This