Zobacz okładkę nowego Flapjack


2012.06.16

opublikował:

Zobacz okładkę nowego Flapjack

Flapjack po 15 latach serwuje swoim fanom długo oczekiwany i zapowiadany album. Płyta „Keep Your Heads Down” jest wielkim wydawniczym powrotem zespołu i pomimo wielu lat przerwy energia jest w 100% ta sama. Zespół zapowiada, że „ich impreza nigdy się nie kończy” i nowym materiałem udowodnią, że Ci, którzy postawili na nich krzyżyk grubo się mylili.

Pracę nad nowym materiałem zaczęły się parę lat temu, jeszcze ze zmarłym gitarzystą grupy Flapjack i Acid Drinkers – Olassem. Jego wkład kompozycyjny jest znaczny, a w ostatnim utworze „Reborn” zostały wykorzystane ślady z wokalem Olassa. Gościnnie w dwóch utworach wystąpił również Hau (Dynamind) znany fanom z wcześniejszych występów z zespołem.

Skład Flapjacka przez wiele lat ulegał zmianom. Obecnie Flapjack to Guzik (Homosapiens), Ślimak (Acid Drinkers), Jahnz , Jankiel (Acid Drinkers) i Mihau (ex NoNe).

Wydawcą płyty jest Makumba Music – wytwórnia założona przez osoby od wielu lat współpracujące z zespołami Acid Drinkers, Flapjack i Titus Tommy Gunn.

Polecane

Share This