Zobacz paryski koncert Interpol


2020.03.09

opublikował:

Zobacz paryski koncert Interpol

fot. mat. pras.

Chłopaki z Interpol zawsze starają się zaoferować swoim fanom nietuzinkowe doznania. „Paris Ghost Session” to kameralny koncert we francuskiej stolicy, w którym rock pozwala eksperymentować z nowymi sposobami słuchania muzyki na żywo.

Dzięki „Turn on the Bright Lights” z 2002 roku, Interpol 18 lat temu zyskał stałe miejsce na międzynarodowej scenie rockowej i z dnia na dzień stał się jedną z głównych postaci nowojorskiej sceny post-punkowej. Album „Marauder” wydany w sierpniu 2018 roku kontynuuje triumfalny marsz nowojorskiego zespołu i łączy rock z wręcz eterycznymi przejściami. Chłopaki z Interpol nieustannie poszukują alternatywnych form koncertów, podczas „Ghost Session” w Paryżu przygotowali więc wyjątkową oprawę dla swojej publiczności. Koncert kontrolowany jest przez ruch kamery: wyostrzanie, rozmycie, ruchy kamery – wszystko wydaje się być zgodne z melodiami i riffami Daniela Kesslera. „Untitled”, „If You Really Love Nothing”, „Not Even Jail”, „The Rover”, „Take You on a Cruise”, „NYSMAW”, „Pioneer to the Falls”, „Number 10”, „Leif Erikson ”, „All the Rage Back Home”,„Lights”,„Flight of Fancy”,„Evil”: 13 utworów z tej sesji przenosi publiczność w muzyczny wszechświat post-punkowej formacji.

Cały koncert Interpol prosto ze sceny w Paryżu możecie oglądać za darmo na platformie ARTE Concert. ARTE Concert jest bezpłatną platformą VOD będącą częścią kanału kulturalnego ARTE prezentującego dokumenty, reportaże i magazyny z napisami po polsku. Na ARTE Concert znaleźć możecie wszystkie gatunki muzyczne od popu przez rock, electro, metal, a nawet operę, muzykę klasyczną czy występy sceniczne. Dostępne są również transmisje na żywo z najważniejszych festiwali w Europie.

Więcej informacji na www.arte.tv/pl oraz na Facebooku.

Polecane

Share This