Zobacz pierwszy klip z nadchodzącego albumu Testera Gier – metalowej kapeli wydawanej przez Słonia

"Wielkie kontrakty, duże wytwórnie" można już zamówić w preorderze.


2021.09.08

opublikował:

Zobacz pierwszy klip z nadchodzącego albumu Testera Gier – metalowej kapeli wydawanej przez Słonia

fot. mat. pras.

Przed tygodniem informowaliśmy, że Brain Dead Familia Słonia wyda nowy album metalowego Testera Gier. Krążek „Wielkie kontrakty, duże wytwórnie” trafi na rynek 8 października, ale już teraz można go zamówić w preorderze. W sieci pojawił się klip do tytułowego kawałka.

Tester Gier to jedna z nielicznych kapel crossoverowych w Polsce, która postawiła na teksty w rodzimym języku. Mają na swoim koncie koncerty z takim zespołami jak: Sucidal Tendencies, Sepultura, DRI, Agnostic Front i wiele innych. Zagrali setki koncertów w Polsce, jak i poza granicami kraju. „Wielkie Kontrakty Duże Wytwórnie” to piąty album w dorobku zespołu. Grupa ma na swoim koncie również kilka kompilacji – jedną z nich jest wydany w 2020 roku split „Blood For Blood”.

Tester Gier funkcjonuje nieprzerwanie od 2012 roku, a prace nad materiałem na album „WKDW” zostały już rozpoczęte w połowie 2019 roku, kiedy to powstały zalążki pierwszych tekstów i riffów. Z powodu bardzo spontanicznie wydanego splita z krakowskim Drown My Day, prace zostały wstrzymane. Panowie rozpoczęli ponownie prace nad płytą niedługo po trasie promującej Blood for Blood. Z powodu panującej aktualnie sytuacji na świecie, pewne rzeczy niestety musiały ulec zmianie… Ostatecznie album został dokończony i zarejestrowany w No Fear Records, jak każdy do tej pory wydany przez nich materiał.

Jak mówi zespół: – „Wielkie kontrakty, duże wytwórnie” – to nasz pogląd na rzeczywistość i nasze życiowe doświadczenia – nie musisz się nimi sugerować i nie oczekujemy, że będziesz się z nami zgadzał, po prostu kliknij w link i zamów płytę w preorderze – tylko tyle od ciebie chcemy.

Polecane

Share This