Zoe Wees pokazuje środkowy palec nierealnym kanonom piękna

Do sieci trafił klip do kawałka „Girls Like Us”


2021.01.19

opublikował:

Zoe Wees pokazuje środkowy palec nierealnym kanonom piękna

Zoe Wees prezentuje singiel oraz klip do utworu „Girls Like Us”. Fanami 18-letniej wokalistki i kompozoytorki są m.in. James Corden czy Zane Lowe. Artystka zyskała rozgłos za sprawą utworu „Control”, który stał się światowym wiralem ze względu na zachwycający wokal Zoe oraz mocny przekaz.

– W klipie chciałam pokazać dwie strony tego, jak się teraz czuję. Pracuję ciężko, by stać się pewną siebie artystką, ale z drugiej strony wciąż jestem młodą kobietą i nie jest niczym nadzwyczajnym, że czasami wystarczy jeden komentarz, by moje poczucie własnej wartości poleciał w dół. Klip reprezentuje ten ból, ale też daje kopa, by poczuć swoją wewnętrzną moc. (…) Ciężko dorastało mi się w świecie, w którym – jak mi się wydawało – nie znajdę akceptacji. Wszyscy mamy swoje słabsze strony, ale tak naprawdę dzięki nim jesteśmy prawdziwie piękni – opowiada o „Girls Like Us” Zoe.

Zoe Wees pokazuje środkowy palec nierealnym kanonom piękna oraz chce wesprzeć wszystkie dziewczyny, które zmagają się z presją otoczenia, wszechobecnych marek, influencerów i algorytmów:

– Chodzimy po świecie z klapkami na oczach. A pod koniec dnia wszyscy kładziemy się do łóżka bez makijażu, w najbrzydszych ciuchach i budzimy się z szopą na głowie.

Pierwszy singiel Zoe Wees, „Control”, został dodany do dwóch najważniejszych playlist w serwisach cyfrowych: Spotify Today’s Top Hits oraz Apple Music Today’s Hits. Utwór do tej pory zgromadził ponad 275 mln streamów na całym świecie. Piosenka znalazła się także w 58 zestawieniach Viral Charts w Spotify oraz osiągnęła status złotej płyty w pięciu krajach. Artystka znalazła się na listach Amazona Ones To Watch oraz YouTube’a On The Rise na 2021 rok.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

Artystka odebrała nagrodę i opowiedziała o nierównościach rasowych

Opublikowany przez cgm Poniedziałek, 18 stycznia 2021

Tagi


Polecane

Share This