Żona Kobe Bryant’a krytykuje Meek Milla: „To co zrobiłeś jest brakiem szacunku”

Kilka dni temu wyciekł numer, w którym raper nawinął o zmarłej legendzie koszykówki


2021.02.23

opublikował:

Żona Kobe Bryant’a krytykuje Meek Milla: „To co zrobiłeś jest brakiem szacunku”

foto: mat. pras.

Meek Mill nie ma ostatnio zbyt najlepszej passy. Kilka dni temu rozgorzał na nowo jego konflikt z Tekashim, a teraz popadł w tarapaty przez wers, który nawinął w swoim najnowszym numerze. Utwór, w którym gościnnie udzielił się także Lil Baby, wyciekł do sieci kilka dni temu i wywołał ogromną burzę. Poszło o linijkę, w którym Meek Mill wymienił zmarłą w tragicznych okolicznościach legendę NBA oraz wieloletniego zawodnika Los Angeles Lakers – Kobe Bryant’a.

This b**ch I’m f**kin’ always tell me that she love me, but she ain’t ever showed me // Yeah, and if I ever lack, I’m goin’ out with my chopper, it be another Kobe – słyszymy w kawałku.

Słowa Meek Milla oburzyły wielu fanów, którzy zalali jego social media nieprzychylnymi komentarzami. Głównie zarzucają mu brak szacunku oraz wrażliwości. Przypomnijmy: Kobe Bryant, jego córka Gianna oraz siedem innych osób zginęło 26 stycznia 2020 roku w katastrofie helikoptera, którym podróżowali. Maszyna wystartowała z lotniska im. Johna Wayne’a w hrabstwie Orange i po około 40 minutach lotu rozbił się na wzgórzach w Calabasas. Nikt nie przeżył katastrofy, a świat pogrążył się w żałobie.

SPRAWDŹ TAKŻE: 6ix9ine: „Meek Mill napisał do moich prawników. Twierdzi, że znęcamy się nad nim”

Na słowa Meek Milla zareagowała wdowa po Kobe, Vanessa Bryant i nie jest zbytnio zadowolona. Kobieta powiedziała, że śpiewanie w taki sposób o katastrofie, w której straciła męża oraz dziecko jest totalnym brakiem szacunku dla zmarłych. Na swoim InstaStory zamieściła kilka słów skierowanych do pochodzącego z Filadelfii rapera.

Drogi Meek, uważam, że słowa, których użyłeś są nieczułe, bezduszne i lekceważące. Nie znam twojej twórczości, ale myślę, że możesz zrobić to w lepszy sposób. Jeśli jesteś fanem, dobrze, ale są lepsze sposoby na okazanie swojego zachwytu dla mojego męża. To co zrobiłeś jest brakiem szacunku oraz taktu – napisała Vanessa Bryant oznaczając przy tym Meek Milla.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane