Żona żąda od Dr. Dre, by pozwolił jej wrócić do domu po rzeczy osobiste


2021.02.18

opublikował:

Żona żąda od Dr. Dre, by pozwolił jej wrócić do domu po rzeczy osobiste

foto: mat. pras.

Od pewnego czasu nie ma tygodnia, byśmy nie otrzymywali nowych doniesień na temat rozwodu Dr. Dre i Nicole Young. Przed kilkoma dniami żona zażądała, by przesłuchano trzy rzekome kochanki Dr. Dre, by ustalić, czy otrzymywały od niego pieniądze, teraz domaga się dostępu do jednego ze wspólnych domów, ponieważ boi się, że kobiety odwiedzające Dre noszą jej futra oraz biżuterię.

Nicole złożyła w sądzie dokumenty, w których pojawiają się żądania umożliwienia jej wejścia do domu w Brentwood. Kobieta wyjaśnia, że wyniosła się stamtąd w kwietniu 2020 roku, zabierając jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, ponieważ „pijany Dr. Dre popędzał ją, każąc się wynosić do ich domu w Malibu”. Wśród rzeczy, które chce odzyskać była partnerka producenta, znajdują się m.in. designerskie torebki, ubrania, w tym 20 futer, które wymagają przechowywania w odpowiednich warunkach, tymczasem kobieta obawia się, e Dre odda je do magazynu, co mogłoby je zniszczyć.

Interwencja Nicole jest następstwem doniesień sugerujących, że Dre spotyka się z gwiazdą „Love & Hip Hop” Apryl Jones. Apryl opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym Nicole dopatrzyła się swojej biżuterii.

Sprawdź także: Żona Dr.Dre chce, aby przesłuchano rzekome kochanki muzyka

Problemy rodzinne Dr. Dre

Była partnerka nie jest jedyną osobą z rodziny, z którą artysta ma napięte relacje, bądź nie ma ich w ogóle. 73-letni ojciec producenta Theodore Young przyznał, że syn nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Nie widziałem Andre od śmierci jego dziadka. Nie pamiętam nawet, kiedy to było. Nie mamy żadnych relacji. Moi pozostali synowie mnie kochają. Mówią mi o tym. Ale tam skąd pochodzę, większość młodych ludzi jak Andre, która odniosła sukces, ma w nosie swoich ojców -powiedział Young.

W ubiegłym miesiącu najstarsza córka Dre LaTanya Young przyznała, że nie miała kontaktu z ojcem od 17 lat. LaTanya jest jednym z trojga dzieci, które Dre miał ze swoją byłą partnerką Lisą Johnson. Kobieta obwiniała Nicole o przyczynienie się do rozpadu tamtego związku.

 

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This