Zostajesz w domu? Sklepy internetowe kuszą promocjami, ale KęKę decyduje się na przeciwny krok


2020.03.14

opublikował:

Zostajesz w domu? Sklepy internetowe kuszą promocjami, ale KęKę decyduje się na przeciwny krok

fot. P. Tarasewicz

Apele o pozostanie w domu przekładają się na mniejszy ruch w sklepach, dodatkowo dziś w trosce o zdrowie społeczeństwa zamknięto galerie handlowe (za wyjątkiem sklepów spożywczych). Dla sklepów internetowych to idealna okazja do tego, by pozyskać więcej klientów. Instytucje kuszą promocjami, oferując niższe ceny lub darmową wysyłkę. Tymczasem KęKę idzie pod prąd i decyduje się zawiesić tymczasowo funkcjonowanie sklepu swojej wytwórni Takie Rzeczy. Raper tłumaczy to troską o zdrowie pracowników Poczty Polskiej (przypomnijmy – raper był kiedyś listonoszem). Propsujemy taką postawę i liczymy na to, że inni wykażą się podobnym zrozumieniem. Poniżej publikujemy post, w którym KęKę ogłasza swoją decyzję.

W trosce o was i moje koleżanki, i kolegów z dawniej pocztowej pracy, postanowiłem, że działanie sklepu internetowego www.takierzeczy.com od poniedziałku zostanie zawieszone. Do odwołania.

Choć zarówno przy wysyłce naszych rzeczy jak i przy przekazywaniu ich na pocztę ryzyko jest minimalne, to pomyślałem, że to pewnie ciężki i niebezpieczny okres dla pracowników Poczty, którzy dostarczają bądź wydają przesyłki w okienkach.

Postanowiłem wiec nie dokładać im roboty.

Nie zamykamy od razu, aby ci którzy maja zamówienia jeszcze nieopłacone, mieli czas na dokończenie transakcji.

W poniedziałek i tak będziemy musieli nadać to, co jest obecnie zamówione, także jeśli chcecie coś zamówić, to macie czas do poniedziałku – informuje artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Tagi


Polecane

Share This