Zostań Gwiazdą Rekrutera z Wielkim Joł

W warszawskim Platinium Club Dj Macu zaprezentuje Tylko Taniec Live Act


2010.04.01

opublikował:

Zostań Gwiazdą Rekrutera z Wielkim Joł

1 kwietnia na imprezę do warszawskiego Platinium Club gdzie Dj Macu zaprezentuje Tylko Taniec Live Act. Za gramofonami oczywiście Dj Macu i goście. Ponadto nie zabraknie upominków od Wielkie Joł i PLNY Textylia. Start 22:00. Będzie to również swoiste afterparty po premierze płyty Smagalaz „Czillen Am Grillen”, która obędzie się również 1 kwietnia 2010 w sklepie #XXIV o godzinie 19:00.

Pan Rekruter i Wielkie Joł w czasie imprezy promującej nowy mixtape DJ Macu oraz debiutancką płytę Smagalaz wybiorą Nową Gwiazdę The Recruiter’s Crew. Zapraszamy wszystkie chętne Panie do zapisywania się na facebookowym profilu Pana Rekrutera.

Konkurs rozegra się w trzech etapach a po każdym z nich Pan Rekrutera, jego towarzyszki i ekipa Wielkie Joł wyselekcjonują dziewczyny walczące o zwycięstwo. W wielkim finale spotkają się trzy najlepsze tancerki, a Pan Rekrutera zaproponuje jednej z nich dołączenie do The Recruiter’s Crew.

Miejsce i czas: Klub Platinium, czwartek 1 kwietnia godzina 22:00.

Początek konkursu planowany na godzinę 23:00

Regulamin konkursu:

Konkurs The Recruiter’s casting kierowany jest do osób pełnoletnich

Główną nagrodą konkursu jest udział w profesjonalnej sesji fotograficznej Pana Rekrutera oraz udział w szalonych imprezach z udziałem tajemniczego Pana Rekrutera.

Nagrody dodatkowe:

1. 500pln (pierwsze miejsce)

2. 300pln (drugie miejsce)

3. 200pln (trzecie miejsce

Do udziału w konkursie konieczne jest zapisanie się do facebookowego wydarzenia„Zostań gwiazdą Rekrutera” oraz przesłanie zgłoszenia z imieniem nazwiskiem i numerem telefonu na adres [email protected]

Więcej na stronie www.therecriuter.info

Polecane