Zui: Ludzie często doszukiwali się bolesnych hipotez co do tego w jaki sposób osiągnęłam sukces


2021.02.10

opublikował:

Zui: Ludzie często doszukiwali się bolesnych hipotez co do tego w jaki sposób osiągnęłam sukces

Foto: Artur Mazur

Podczas ostatniej sesji Q&A Zui przyznała, że jej dotychczasowe single, wydane przez SBM nie trafią na jej najnowsze wydawnictwo.

„Zuigram” i „Wyluzui” nie znajdą się na płycie, ale nie jest tak, że się od nich odcinam. Kocham te piosenki. Chodzi o to, ze teraz zależy mi na zbudowaniu czegoś swojego, jako niezależna artystka. Ludzie często próbowali znaleźć wytłumaczenie na to w jaki sposób osiągnęłam „sukces”. Doszukiwali się najróżniejszych niezgodnych z prawdą, z tym co sobą reprezentuję jako człowiek, bolesnych hipotez, nie zwracając uwagi na najważniejsze – ciężką pracę, pomysł na siebie i konsekwencję w dążeniu do wyznaczonych celów. Pracowałam na to od dziecka, postawiłam w życiu wszystko na jedną kartę i to przykre, że ktoś mógł w taki sposób podsumować moje dokonania. Już na to nie pozwolę. Pracuję na siebie, wiem że będzie mi ciężej bez takiego extra boost w postaci dużego labelu ale okej. Nigdy się nie poddaje – napisała Zui.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zui: W podstawówce byłam wyśmiewana, dręczona, bita i kopana

Wokalistka przyznała też, że nie będzie opowiadała o swoich problemach z wydawaniem muzyki, bo nie lubi publicznie prać brudów.

Mogłaby nawet teraz zrobić dramę, wyciągać jakieś brudy, ale po co? Mam swoje zasady i jestem profesjonalna. Tak jak w życiu prywatnym, kiedy jakaś znajomość się kończy nie idę do ludzi, nie zdradzam sekretów, które ktoś mi powierzył, bo mi zaufał. Nie obrabiam tyłka, nie mszczę się, ani nie robię awantur. Pamiętajcie, ludzi poznaje się po tym w jakim stylu zachowują się po rozstaniu – zakończeniu znajomości, Albo jesteś real one albo nie – napisała Zui.

 

Zui zaostrza apetyt na debiutancką płytę. Singiel „Whisky” otwiera nowy rozdział w jej karierze. Album ma ukazać się pod koniec 2021 roku

Krótko po tym jak Zui poinformowała o znalezieniu nowej wytwórni, w sieci pojawił się nowy singiel zapowiadający jej debiutancki album.

 

Mając 13 lat, ZUI zaczęła komponować i pisać teksty. Już w wieku 16 lat rozpoczęła współpracę z uznanymi polskimi raperami. Wszystko zaczęło się od udziału w kawałku Bedoesa, „NaNaNa REMIX” w 2015. Utwór zdobył popularność i tak zaczęła się muzyczna przygoda ZUI. Rok później wystąpiła na wydanym przez SBM Label albumie Solara, „#nowanormalność”, który zyskał status złotej płyty. Promowały go dwa single z udziałem ZUI, „Byliśmy pyłem gwiazd” i „Milion szeptów”, które także cieszyły się wielką popularnością. Następnie przyszedł czas na trzy autorskie single ZUI, „Zuigram” i „Wyluzui” z 2017 oraz „Ring” z 2019. Po dwóch latach przerwy ZUI powraca z solową płytą.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This