Zui: Nosząc maseczkę, trzymając dystans, okazujemy szacunek całemu społeczeństwu


2020.10.10

opublikował:

Zui: Nosząc maseczkę, trzymając dystans, okazujemy szacunek całemu społeczeństwu

Foto: Artur Mazur

Przypomnijmy, że Zui niedawno wróciła na swojego Instagrama. W pierwszym poście opublikowanym po dłuższej przerwie, piosenkarka oznajmiła, że nie jest już związana z SBM i zaczyna swoją drogę muzyczną na nowo.

Od 31 sierpnia jestem niezależną artystką, a to co było wcześniej oddzielam grubą krechą. Przez ten rok wszystko w moim życiu uległo zmianie. Miałam czas na przemyślenia, dojrzałam, odzyskałam równowagę i zaczynam nowy rozdział. W KOŃCU mogę wydawać muzykę, także spodziewajcie się nowości. W czasie mojej nieobecności stworzyłam dużo bardzo dobrego materiału i nie mogę się doczekać, aż się nim podzielę. Usłyszycie go jak tylko wyklaruje się moja sytuacja wydawnicza. Na ten moment śledźcie moje social media, o wszystkim będę informować na bieżąco. ZAPRASZAM NA MOJEGO TIK TOKA!!!!11!1!ZNAJDZIECIE NA NIM FRAGMENT PIERWSZEGO SINGLA „DO RANA (NA NA) – napisała Zui.

Dzisiaj młoda wokalistka postanowiła zwrócić się do swoich fanów z prośbą o noszenie maseczek i przestrzeganie obostrzeń wprowadzonych przez rząd:

Hej. Wszyscy jesteśmy świadkami eskalacji pandemii u nas w kraju. Wiem, że wiele osób nadal nie traktuje poważnie zagrożenia, a przede wszystkim konsekwencji jakie niesie ze sobą lekceważenie obostrzeń. Tylko od nas zależy jak będą wyglądać kolejne tygodnie, miesiące, lata. Od nas i od naszej odpowiedzialności zależy czy przyjdzie nam się zmierzyć z kolejnym lockdownem, który będzie tragiczny w skutkach dla gospodarki, a którego konsekwencje dotkną nas wszystkich. Nasi rodzice, rodzina mogą stracić pracę bez perspektyw na nowe zatrudnienie. Restauracje, sklepy, firmy będą upadać, co osłabi gospodarkę i wpłynie na poziom życia nas wszystkich. Warto pomyśleć o pracownikach służby zdrowia, którzy pracują od rana do nocy w pocie czoła ratując tych najbardziej potrzebujących. Jeśli przyrosty zakażeń będą utrzymywać się na takim poziomie jak w ostatnich dniach to zabraknie rąk do pracy wśród lekarzy, pielęgniarek. Zabraknie sprzętu, materiałów, respiratorów. Osoby z innymi poważnymi schorzeniami nie będą miały szansy otrzymać właściwej pomocy. Widzieliśmy jak to wyglądało we Włoszech. Nie pozwólmy, aby u nas scenariusz był podobny. Wszystkie branże są dotknięte kryzysem, który może się pogłębić jeśli wszyscy się nie obudzimy. Proszę was, noście maseczki, powstrzymajcie się od imprez, domówek, spotykania się w dużych grupach znajomych. Nosząc maseczkę, trzymając dystans, okazujemy szacunek całemu społeczeństwu. Mimo, że nie ma lockdownu to bądźmy zdyscyplinowani niezależnie od sympatii politycznych czy światopoglądu. Społeczeństwo jest podzielone, ale chociaż w tej sprawie zjednoczmy się. Mamy wspólny cel, chcemy suchą stopą przejść przez ten trudny czas. Przestańmy traktować śmierci jako statystykę, bo jest to bolesna tragedia dla wielu rodzin. Starsze osoby mają prawo żyć jak najdłużej, każdy z nas jest tak samo ważny. Trzymajcie się, życzę wam i waszym najbliższym dużo zdrowia – napisała Zui.

Tagi


Polecane

Share This