Zui: W podstawówce byłam wyśmiewana, dręczona, bita i kopana


2021.02.09

opublikował:

Zui: W podstawówce byłam wyśmiewana, dręczona, bita i kopana

Tuż po premierze swojego najnowszego singla “Whiskey”, Zui zorganizowała na swoim Instagramie sesję Q&A. Jeden z fanów zapytał piosenkarkę jak wspomina szkołę podstawową. Odpowiedź Zui była zaskakująca, a nawet szokująca. Młoda artystka stwierdziła, że w szkole była dręczona, wyśmiewana, bita i kopana…

– Średnio wspominam podstawówkę. Nie miałam lekko. Byłam wyśmiewana, dręczona, bita i kopana. Wielokrotnie wychodziłam z klasy z płaczem – napisała Zui.

– Ale tez mam miłe wspomnienia z występów na akademiach. Owacje powodowały, że czułam się akceptowana. Mogłam się wyrazić za pomocą muzyki i tylko wtedy czułam się zrozumiana – przyznała wokalistka.

 

ZUI karierę rozpoczęła już jako 13-latka. Od tamtej pory nagrała kilka hitowych kawałków i występowała gościnnie ze słynnymi raperami, a już w tym roku ukaże się jej debiutancki album. Zapowiada go singiel „Whisky”.

Nie brała udziału w żadnym talent show i nie wylansowały jej stacje radiowe. Nikt nie pisze dla niej tekstów i nikt nie komponuje dla niej muzyki – artystka wszystko to robi samodzielnie.

Mając 13 lat, ZUI zaczęła komponować i pisać teksty. Już w wieku 16 lat rozpoczęła współpracę z uznanymi polskimi raperami. Wszystko zaczęło się od udziału w kawałku Bedoesa, „NaNaNa REMIX” w 2015. Utwór zdobył popularność i tak zaczęła się muzyczna przygoda ZUI. Rok później wystąpiła na wydanym przez SBM Label albumie Solar/Białas, „#nowanormalność”, który zyskał status złotej płyty. Promowały go dwa single z udziałem ZUI, „Byliśmy pyłem gwiazd” i „Milion szeptów”, które także cieszyły się wielką popularnością.

Następnie przyszedł czas na trzy autorskie single ZUI, „Zuigram” i „Wyluzui” z 2017 oraz „Ring” z 2019. Po dwóch latach przerwy ZUI powraca z solową płytą.

5 lutego 2021 ukazał się singiel „WHISKY”, zapowiadający debiutancki album. Płyta planowana jest pod koniec 2021 roku.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Raper podejmie się tego wyzwania razem z dziewczyną najbogatszego człowieka na świecie

Opublikowany przez cgm Poniedziałek, 8 lutego 2021

Polecane


Share This