Żurom do Sentino: „Jeśli jesteś gangsterem, to bądź sztywny, a nie krzycz „halo, policja'”


2021.03.21

opublikował:

Żurom do Sentino: „Jeśli jesteś gangsterem, to bądź sztywny, a nie krzycz „halo, policja'”

foto: facebook.com

W ostatnich tygodniach Żurom nie jest zbyt aktywny na YouTube, ale w weekend opublikował wideo, w którym podsumował bieżące wydarzenia związane nie tyle z rapem co z raperami. Inicjator akcji Stop Pomówieniom mówił nie tylko o sprawie Jongmena i Soboty, ale poświęcił także chwilę Sentino, wypominając mu niesławny film, w którym wzywał policję.

– Sentino, jeśli jesteś gangsterem, masz się za gangstera, bujasz się w jakichś tam ostrych klimatach niemieckich, maczety, nożyki, latasz tam, robisz różne interesy, chwalisz się pieniędzmi, ile to nie zarabiasz itd., to bądź sztywny. Jak do ciebie strzelają, to najwyżej uciekasz, wiadomo, ale nie krzyczysz „halo, policja”. No chłopie, tak się nie robi. Oczywiście na kozaka jest kozak, są różne sytuacje życiowe. Albo dajesz radę i stajesz do walki na same ręce, różne sprzęty czy strzelanina jest jak się masz za gangstera, albo bierzesz nogi za pas i uciekasz, żeby ratować życie, bo każdy ma swoje zdrowie i czasami trzeba się wycofać i wziąć szybkie nogi. Potem można sprawę inaczej rozwiązywać. Czasami trzeba się wycofać, akcja szybkie nogi i później to inaczej rozwiązywać. Nikt nie jest nieśmiertelny i zdrowie ma się jedno. Ale jeśli masz się za bandziora, to nie krzycz „policja, policja”, bo to też nie za bardzo” – mówi Żurom.

Sprawdź także: Żurom komentuje sprawę Jongmena i Soboty oraz wyjaśnia, dlaczego coś co jest w porządku w Szczecinie, w Warszawie już niekoniecznie

Jedną z osób, do których Żurom zwraca się w powyższym nagraniu, jest Tony Jazzu. Artysta stanął po stronie Soboty w konflikcie Sentino, a zdaniem Żuroma nie powinien. Tony nie tylko zdissował Sentino, ale odniósł się także do jego kontrowersyjnej wypowiedzi na Instagramie.

Do wszystkich moich supporterów – dojeżdżajcie te k***y, co tam piszą coś tam na mój temat, dojeżdżajcie ich w realu, za każdego, którego dojechaliście i wyślecie mi jego zdjęcie z obitą mordą, wysyłam dwa tysiące złotych. Łapcie ich ku***w na ulicy, może ich być setka, nie mam problemu, będziecie po prostu jeden po drugim dostawali ode mnie pieniądze. Wszystkich k***a lać po mordach, wszystkich gnoić, pokazać wyższość, pokazać, czym jest k***a sicarios – odgrażał się podczas jednego z ostatnich live’ów Sentino.

Pamiętacie akcję: Wszystko na mój koszt? Wiecie co z nim zrobić? Nic? Żadnych wniosków? Żadnej nauki? zapytajcie Peji, jak nie czaicie… banda idiotów – ocenił Tony Jazzu.

Polecane

Share This